Блог редактора

Війна – коли емоції зашкалюють!?

Не знаю, чи є хтось в Україні, кому байдуже, що відбувається у нашій державі? Можливо, така категорія і є, але я сьогодні пишу не про неї.

Ми всі зіткнулися з тим, чого не могли уявити ще кілька місяців назад. І виявились не те, що не готові, а повністю деморалізовані. Достатньо зазирнути у соціальні мережі: ті, хто вважають себе побожними, віруючими  людьми цілком і повністю втягнуті у війну поглядів, інтерпретацій подій. Дискусії частіше всього відбуваються між людьми, які не чують і не хочуть почути, здебільшого, кожен намагається подавати свою точку зору, як правду в останній інстанції. Особливо боляче за тих, які орудують мовою, наче ядерною зброєю, намагаючись вразити як найбільше і привести до руїн.

Новий номер газети «Слово про Слово» висвітлює зріз думок, поглядів і позицій з біблійної точки зору. На мій погляд, по-справжньому можна бути об’єктивним не тоді, коли ти займаєш нейтральну позицію, а Божу позицію. Війна. У вирі подій та емоцій важко бути об’єктивним, тому важливо прислухатися до Божого Слова, яке є актуальним у різні періоди життя людини. Ми не претендуємо на правду в останній інстанції, але спробували подивитися на ситуацію з позиції: «Що потрібно людині, яка живе у таких обставинах, що Бог говорив людям у Біблії, які переживали подібні ситуації».

Більше про події в Україні війна:

Війна… Хотілося б почути ваші думки і коментарі щодо прочитаних матеріалів, вислухати пропозиції. Щоб наші розмови і роздуми більше збудовували і укріпляли віру і любов один до одного.

З любов’ю і повагою, Анатолій Якобчук.

 

Схожі статті
Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дивіться також
Close
Back to top button