Християнські новини

Більше 3% новонароджених з'являються на світ з вадами розвитку

За даними ВООЗ, більш як три відсотки немовлят з’являються на світ з вадами розвитку, які називають вітальними. Якщо їм не нададуть хірургічної допомоги, починаючи з перших хвилин життя, ці малята так і не побачать мами.

У планетарному масштабі три відсотки — це всього лише статистика. І кількість здається не такою вже й великою. Але для сім’ї, яка чекає цього малюка, пов’язує з ним своє щастя, своє майбутнє, — це справжня трагедія.

“Дійсно, у масштабах усього світу цифра не настільки значна, як для нашої країни. Для України, де народжуваність знижується, кожне немовля — на вагу золота, — переконаний керівник відділення хірургії вроджених вад плода Інституту педіатрії, акушерства і гінекології ім. О. Лук’янової професор Олексій Слєпов. — Для нас середньостатистичні три відсотки — це понад 12 тисяч дітей із вродженими вадами. Населення невеликого містечка, такого, наприклад, як Яготин. І так щорічно”.

Більше про зменшення наслення:

Медик впевнений, що якщо цих діток не врятувати, втрати наростатимуть у геометричній прогресії. Найбільше уваги звертають на вади серця. Але є багато інших, що становлять загрозу життю немовляти. Це стосується легень, діафрагми, центральної нервової системи, шлунково-кишкового тракту, доброякісних пухлин, які можуть локалізуватися будь-де.

Джерело: DT.UA

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button