Економіка

Економічну ситуацію в країні оцінили українці − опитування

Згідно з опитуванням Центру Разумкова, більшість українців (55%) сприймають економічну ситуацію в Україні негативно, оцінюючи її як «досить погану» або «дуже погану». Лише 4% респондентів оцінили ситуацію як «хорошу» або «дуже хорошу», тоді як 37% оцінили її як «ні погану, ні хорошу».

Джерело: РБК-Україна

Автори дослідження відзначають, що українці виявляють значний скептицизм щодо економічного стану країни.

Згідно з опитуванням, проведеним у травні 2021 року, тобто за вісім місяців до початку повномасштабної війни, більшість респондентів, а це 60%, оцінили економічну ситуацію в країні як «дуже погану» або «досить погану». Лише невеликий відсоток респондентів, а саме 5%, оцінили її «добре» або «дуже добре», а 32% респондентів вважають її нейтральною.

За даними опитуванням проведеним у вересні-жовтні 2022 року, відсоток українців, які оцінили економічну ситуацію як «дуже погану» або «досить погану», зріс до 64,5%. Проте нещодавнє опитування, проведене в лютому-березні 2023 року, засвідчило зниження негативних рейтингів порівняно з довоєнним періодом.

Читайте також:

Як інформує РБК-Україна, у 2022 році середня місячна зарплата українців становила 14 847 гривень. Номінальна заробітна плата штатних працівників була на 5,9% вищою порівняно з 2021 роком, яка становила 14 014 гривень.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Маргарита Стралківська

Журналістка стрічки новин. Студентка 3-го курсу журналістики в Українському гуманітарному інституті.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button