війна

До літа Україна планує повернути Крим: Кирило Буданов поділився прогнозом на 2023 рік

Кирило Буданов, керівник Головного управління розвідки Міноборони України, розповів у інтервʼю Washington Post прогнози на 2023 рік щодо російсько-української війни. Детальніше читайте далі.

Джерело:  lb.ua

Керівник ГУР заявив, що «все почалося в Криму у 2014 році, і на цьому все закінчиться». Він зазначив, що Україна має зробити все, щоб до літа повернути додому Крим.

Також Кирило Буданов розповів про плани Росії. У 2023 році загарбники намагатимуться окупувати більшу територію у Донецькій та Луганській областях.

Крім того, він назвав малоймовірним відновлення наступу окупантів з Білорусі. За його словами, «такий крок може свідчити лише про намір відволікти й розділити сили оборони».

Щодо застосування ядерної зброї зі сторони Росії очільник ГУР МУ так висловився з цього приводу:

«Росія – країна, від якої можна очікувати багато чого, але не відвертого ідіотизму. Вибачте, але цього [застосування ядерної зброї] не станеться».

Читайте також:

Керівник воєнної розвідки переконаний, що «завдання ядерного удару призведе не просто до військової поразки Росії, а до розпаду Росії». І росіяни «це дуже добре знають», зазначив Кирило Буданов.

Нагадаємо, що наступний рік буде роком катастрофічного падіння народжуваності, і є ризики, що до 2030-го населення України скоротиться до 35 мільйонів.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button