Україна

Британія виділить для українців 15 мільйонів фунтів стерлінгів

Велика Британія виділить 15 млн фунтів стерлінгів (приблизно 18 млн доларів) на допомогу українцям, чиї життя були перевернуті російським вторгненням в Україну. Про це повідомляється на сайті британського уряду.

Джерело: babel.ua

Ці гроші є частиною гуманітарної допомоги, яку Велика Британія надає для підтримки народу України, Східної Африки та Сирії – загалом 36 мільйонів фунтів. З них 15 млн фунтів буде спрямовано саме на підтримку українців.

В Україні та Польщі, куди подорожувала більшість українців, які втекли від конфлікту, британське фінансування у розмірі 15 мільйонів фунтів стерлінгів дозволить підтримати до 200 000 найбільш вразливих осіб, які постраждали від російського вторгнення. Серед них діти, люди похилого віку та люди з обмеженими можливостями.

Читайте також: 

Підліток із Британії зібрав понад £250 тис. для допомоги українським біженцям

Міжнародна організація з надання допомоги Mercy Corps працюватиме з низовими групами громадянського суспільства для надання екстреної допомоги для задоволення основних потреб, включаючи харчові продукти, воду та санітарію, психологічну підтримку та послуги догляду за дітьми.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Схожі статті

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Маргарита Стралківська

Журналістка стрічки новин. Студентка 3-го курсу журналістики в Українському гуманітарному інституті.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Дорогий читачу, дякуємо, що ви з нами

Запрошуємо стати частиною спільного майбутнього та приєднатися до друзів “Слово про Слово” – тих, кому не байдуже, чим наповнюється український інформаційний простір. Тих, хто дивиться на світ з християнської позиції. Підтримати проєкт

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!