Релігійні свята

2 червня східні християни відзначають Вознесіння Ісуса Христа

Сьогодні, 2 червня 2022 року, східні християни відзначають Вознесіння Господа Ісуса Христа. Ця подія підтверджує божественність Сина Божого, описує, як Христос прийде на Землю та дає впевненість, що християни, які будуть жити на землі під час приходу Христа, будуть піднесені.

Джерело: biblestudytools.com та historytoday.com

Біблійна історія Вознесіння Ісуса Христа міститься в Євангеліях від Марка, Луки та у книзі Дії святих апостолів. Ця подія відбувається через 40 днів після воскресіння Господа. Христос повернуся на небо після того, як порадив Своїм учням залишатися в Єрусалимі до приходу Святого Духа. Учні теж були свідками піднесення Христа на небо.

Євангеліє від Марка підсумовує Вознесіння так: «Господь же Ісус, по розмові із ними, вознісся на небо, і сів по Божій правиці. І пішли вони, і скрізь проповідували…» (Єв. від Марка 16:19-20). Повернення Христа на небо було ще одним підтвердженням Його божественності, тому що після вознесіння Ісус сів праворуч Бога.

Також, коли Він підіймався, хмара закривала Його від зору учнів. В цей момент перед ними стали двоє чоловіків у білій одежі, та сказали їм: «…Той Ісус, що вознісся на небо від вас, прийде так, як бачили ви, як ішов Він на небо!» (Дії святих апостолів 1:10-11). Тому Вознесіння Христа описує, як Господь повернеться на Землю з Небесного царства.

Крім того, ця подія дає впевненість, що християни, які застануть прихід Господа на землю, будуть піднесені на небо разом з воскреслими віруючими. Ось як про це пише апостол Павло: «Сам бо Господь із наказом, при голосі Архангола та при Божій сурмі зійде з неба, і перше воскреснуть умерлі в Христі, потім ми, що живемо й зостались, будемо схоплені разом із ними на хмарах на зустріч Господню на повітрі, і так завсіди будемо з Господом» (1 до Солунян 4:16-17).

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button