Новини суспільства

Чому чоловіки не можуть виїжджати з України – Зеленський відповів на петицію

На сайті глави держави з’явилася відповідь президента Володимира Зеленського на петицію про дозвіл на виїзд з України чоловіків віком від 18 до 60 років без військового досвіду.

Джерело: censor.net

Зеленський наголосив, що відповідно до Конституції захист суверенітету і територіальної цілісності держави є справою й обов’язком усього народу, а всі громадяни України мають рівні конституційні права і свободи.

«Комплектування ЗСУ та інших військових формувань здійснюється також і військовозобов’язаними, які не мають військового досвіду і раніше не проходили військової служби, але пройшли підготовку у навчальних військових частинах», − підкреслив він.

Президент нагадав, що українці в запасі та не призвані під час мобілізації «можуть залучатися до виконання робіт оборонного характеру».

“Скасування зазначених обмежень передбачається зробити після завершення дії правового режиму воєнного стану», − сказав президент.

Читайте також:

В Парламенті обговорили законопроєкт про військове капеланство

Водночас він звернувся до прем’єр-міністра Дениса Шмигаля з проханням «опрацювати питання, викладені в електронній петиції».

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Маргарита Стралківська

Журналістка стрічки новин. Студентка 3-го курсу журналістики в Українському гуманітарному інституті.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button