Світ

Число українських біженців у Німеччині наближається до мільйона

З моменту вторгнення Росії в Україну 24 лютого 2022 до 21 серпня до Німеччини прибуло 967 546 українських біженців.

Джерело: uamedia.eu

Згідно із заявою Федерального міністерства внутрішніх справ Німеччини від 23 серпня, із цієї загальної кількості близько 36 відсотків становлять діти та молодь, тобто 351 061 особа молодша 18 років.

«Ми переживаємо найбільший рух біженців у Європі з часів Другої світової війни. У цій драматичній ситуації ми досягли того, чого ніколи не вдавалося в Європі: спільного, швидкого та небюрократизованого прийому біженців. В результаті ми разом врятували багато життів», − зазначила із цього приводу федеральний міністр внутрішніх справ Ненсі Фезер.

Вона також додала, що Німеччина продовжить надавати біженцям надію, підтримку та перспективи. За її словами, у Німеччині значно розширено інтеграційні курси, надається допомога, у тому числі у працевлаштуванні, та підтримка у догляді за дітьми.

Дані показують, що з 967 546 біженців з України, зареєстрованих у Центральному регістрі іноземців з 24 лютого, близько 97 відсотків є громадянами України.

При цьому близько 74 відсотків дорослого населення становлять жінки, а близько восьми відсотків − біженці віком від 64 років.

Федеральна поліція Німеччини також повідомила, що наразі до Німеччини щодня прибувають близько 700 біженців з України.

Водночас, як пояснює міністерство, багато біженців, зареєстрованих у Німеччині, могли виїхати до інших країн ЄС, а також повернутися до України.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Дорогий читачу, дякуємо, що ви з нами

Запрошуємо стати частиною спільного майбутнього та приєднатися до друзів “Слово про Слово” – тих, кому не байдуже, чим наповнюється український інформаційний простір. Тих, хто дивиться на світ з християнської позиції. Підтримати проєкт

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!