СвітХристиянські новини

Чи замінять прапор в Міссісіпі, де буде фраза «Ми довіряємо Богу»?

Громадяни та законодавці вирішили переглянути расовий відтінок прапора. Тому скоро Уряд штату Міссісіпі проведе голосування, щоб вирішити, чи замінять вони бойову емблему Конфедерації на своєму прапорі магнолією і фразою «Ми довіряємо Богу». Про це повідомляє ІА «Світогляд» з посиланням на Christian Headlines.
Уряд голосуватиме у листопаді за зображення магнолії або щита з хвилястими лініями, які зображують воду. Якщо він буде прийнятий, то стане новим державним прапором. Якщо ж ні, процес розробки дизайну буде починатися заново, поки люди не проголосують за вподобаний дизайн в якості заміни.
В останні роки в Міссісіпі проходить серія расових протестів, а населення штату становить 38% афроамериканців. Багато громадян на Півночі і Півдні вважають прапор Конфедерації символом расизму, хоча деякі жителі півдня так не вважають. Але найбільшим поштовхом до зняття прапора, який стався два місяці тому, був результат спільних зусиль різних підприємств, релігійних груп, освітніх і спортивних груп.
Як повідомляє news.eurabota.ua законодавство про зміну прапора отримало підтримку, як демократів, так і республіканців в місцевому парламенті після того, як вбивство Джорджа Флойда спровокувало широкий протестний рух проти расової нерівності і насильства з боку поліції.
Згідно з CBN News, новий дизайн прапора був створений з любов’ю до штату Міссісіпі і бажанням створити щось, що сподобається всім. У новому дизайні є навіть особлива деталь, в якій використовуються діаманти, що символізують історичну присутність там корінних американців. Це були спільні зусилля 5 уродженців Міссісіпі, один з яких переїхав в Сан-Франциско.
Нагадаємо, що прапор Конфедерації, як його називають сьогодні, насправді є бойовим прапором Північної Вірджинії. Як розповідають в Американському музеї громадянської війни, він став представляти Конфедерацію, яка вийшла з союзу через право володіти людьми як власністю, серед інших причин.
Незважаючи на те, що у деяких на Півдні не було рабів, багато інших володіли ними, і історики заявляють, що все підприємство Півдня було побудовано на спині рабства, а це означало, що якщо Південь втратить своїх рабів, вся їхня економіка завалиться.
[sc name=”futerblock” ]

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Дорогий читачу, дякуємо, що ви з нами

Запрошуємо стати частиною спільного майбутнього та приєднатися до друзів “Слово про Слово” – тих, кому не байдуже, чим наповнюється український інформаційний простір. Тих, хто дивиться на світ з християнської позиції. Підтримати проєкт

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!