УкраїнаХристиянські новини

Через жорстокість стоматолога стосовно дітей, генпрокурор закликає ратифікувати Стамбульську конвенцію

Стоматолог з Рівного наніс тілесні ушкодження дітям, через що генпрокурор України Ірина Венедіктова заявила про необхідність посилення кримінальної відповідальності та ратифікування Стамбульської конвенції. Повідомляє pravda.com.ua.

Через жорстокі поводження стоматолога з Рівного стосовно дітей, Венедіктова зазначила, що питання «номер один – ратифікація Стамбульської конвенції».

Також вона вважає, що необхідно посилювати кримінальну відповідальність за злочини стосовно дітей.

Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій вважає, що ідеологічна заангажованість та окремі положення Стамбульської конвенції викликають сумніви щодо доцільності ратифікації саме цього міжнародного документа.

Читайте також:

На думку релігійних діячів, ключовим недоліком Конвенції Ради Європи про запобігання насильству стосовно жінок і домашньому насильству та боротьбу з цими явищами (відомої як Стамбульська конвенція) є проблемне тлумачення поняття «гендер», яке несе в собі ризики викривлення суті державної гендерної політики, яка до цього часу визначається Законом України «Про забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків».

 

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button