СвітХристиянські новини

Через протести в Польщі уряд країни відклав рішення щодо повної заборони абортів

Влада Польщі вирішила відкласти публікацію та виконання постанови Конституційного суду, яка фактично вводить повну заборону на аборти. Рішення було прийнято після масових протестів.
Повідомляє ZAXID.NET з посиланням на The Guardian.
Нагадаємо, що Конституційний суд Польщі визнав, що закон про припинення вагітності в разі виявлення у плода важкого і незворотного дефекту або невиліковної хвороби, яка загрожує його життю, суперечить Конституції. Тому суд прийняв рішення заборонити такі аборти.
Проте одразу після рішення суду ліберальні організації організували акції проти заборони абортів, закликавши у соцмережах людей масово виходити до церков.
Читайте також:

Голова канцелярії прем’єр-міністра Польщі Міхал Дворчік сказала:

«Зараз йде дискусія, і було б добре витратити час на діалог і знайти нову позицію в цій складній ситуації, яка викликає бурхливі емоції».

2 листопада мало бути опубліковане рішення Конституційного суду. До того неопубліковані рішення не вважаються чинними.
Редакція «Слово про Слово» закликає молитися за Божий захист церков від протестувальників.
[sc name=”futerblock” ]

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Керівник медіасфери Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button