СвітХристиянські новини

Ізраїль перелічив п’ять країн, звідки повертаються євреї

Попри четверту хвилю коронавірусу, кількість репатрійованих до Ізраїлю лише зросла. Кількість євреїв, які прибули до країни, збільшилась на 31 % у порівнянні з минулим роком, коли їх було лише 15 598 осіб. Більш ніж половина з них − віком до 35 років.

Джерело: glavcom.ua

Такі цифри суперечать позиції Міністерства охорони здоров’я, яке вимагає заборони в’їзду в Ізраїль через епідемічну ситуацію в країні.

Завдяки спеціальному плану, розробленому Міністерством репатріації та інтеграції та єврейськими установами, переїзд до Ізраїлю триває. Попри карантинні обмеження та скасування рейсів, план з репатріації все ще виконується.

Найбільше репатріантів прибувають з Росії, США, Франції, України та Ефіопії.

17,3 % з них є представниками у сфері обслуговування та торгівлі, 5,2 % − технічними та інженерними експертами, 4,2 % − медичними працівниками, 3,6 % − юристами та бухгалтерами та 2,7 % − викладачами.

Цікаво, що місто з найбільшою кількістю нових репатріантів у 2021 році − це Єрусалим. Воно було обране 2180 особами.

Він лише трохи поступається Тель-Авіву, який став домом для 2122 репатріантів.

2031 репатрійованих поселилися в Неяні, 1410 нових громадян поїхали в Хайфу, а 744 нових репатріантів − у Ашдоді.

Нагадаємо, що згідно з опитуванням, проведеного професором Серхіо Делла Пергола, який є також демографом Єврейського університету в Єрусалимі, наразі в Україні проживає 43 000 євреїв.

Читайте також:

Раніше Володимир Зеленський обговорив з президентом Ізраїлю скандальний проєкт у Бабиному Яру.

Українські євреї рішуче виступають проти нього, тому що він ініційований та фінансований російськими мільярдерами, і вважають, що він може стати зброєю російської пропаганди для дискредитації нашої країни у світі.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Оксана Коваленко

Висококваліфікований, креативний викладач, перекладач англійської мови та журналіст. Має вищу відповідну освіту (викладач англійської та німецької мов), ряд сертифікатів (українського та міжнародного зразків) і дипломів з підвищення кваліфікації викладача іноземних мов та копірайтера.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button