Домашня»Новини»Благодійна організація надала допомогу жителям Китаю на $ 3,7 млн.

Благодійна організація надала допомогу жителям Китаю на $ 3,7 млн.

6
Поширень
Pinterest WhatsApp

Міжнародна благодійна організація World Vision поставила медичні набори 400 000 жителям Китаю на 3,7 млн. Доларів, щоб допомогти тим хто знаходяться в епіцентрі епідемії коронавірусу.

Понад 1868 осіб в Китаї померли через спалах інфекції 2019 nCoV. Щоб підтримати малозабезпечених жителів країни благодійна організація World Vision поставляє спеціальні медичні набори, які включають маски, термометри, дезінфікуючі засоби та проводить навчальні курси в країні, повідомляє slovoproslovo.info з посиланням на The Christian Post.

На 18 лютого від епідемії коронавірусу померло 1868 осіб. В організації стурбовані зростанням кількості хворих. Менеджер програми World Vision з гуманітарних і надзвичайних ситуацій Еріка ван Дерен розповіла про те, що близько 39 000 дітей, яких підтримує організація, живуть в небезпечних районах Китаю. 

«Ми допомагаємо дітям   та їхнім родинам, тому що хочемо бути впевнені в тому, що у них є все необхідне для захисту від хвороби, – сказала Ван Дерен. – Крім цього, ми пояснюємо їм, як можна убезпечити себе і впоратися зі страхом і стресом, які вони можуть відчувати».

У World Vision відзначили, що планують допомогти 390 000 людям в десяти китайських провінціях, поширюючи набори, які включають маски, термометри, дезінфікуючі засоби й мило. Ван Дерен зазначила, що організація вже роздали понад 50 000 лікарняних масок малозабезпеченим в чотирьох провінціях. 

У співпраці з місцевими партнерами в World Vision мають намір проводити навчальні зустрічі, щоб розповісти місцевим про важливість належної гігієни та методів миття рук.

У World Vision розповіли про те, як постачають халати, рукавички, респіратори та інші засоби захисту місцевим медичним працівникам в провінціях Хубей і Хунань.

Оскільки у світі загальне число випадків захворювання коронавірусів перевищило 72 436 в World Vision відзначили, що працюють над глобальним планом постачання необхідних медичних засобів в країни, які межують з Китаєм. На 18-е лютого було зареєстровано п’ять випадків смерті, пов’язаних з коронавірусом, за межами Китаю. 

World Vision – одна з найбільших благодійних організацій, що діють в країні, яка понад 68 років надає гуманітарну допомогу нужденним по всьому світу.

Приєднатися до нас у Facebook  Twiter   Instagram

Підтримайте журналістів slovoproslovo.info!

Кожне пожертвування має значення

Криза та епідемія – час, коли достовірна інформація життєво важлива. Але криза – це час, коли незалежні християнські медіа (а саме вони надають християнський погляд на все, що відбувається) дуже вразливі. Ваша підтримка важлива для нас і дозволить нам і далі робити нашу роботу.

Кожен внесок, неважливо наскільки великий він чи маленький, – це голос на підтримку християнської журналістики. Дякуємо!

Пожертвувати

Виберіть варіант, який вам найбільше підходить. Щиро дякуємо вам за вашу щедрість! .

Пожертву із-за кордону можна надсилати на картковий рахунок:

5168 7427 1505 4262 (JAKOBCHUK ANATOLIJ)

IBAN: UA343052990000026204691061008

Попередня стаття

Яким має бути відношення церкви до гомосексуалістів?

Наступна стаття

Чи будуть оподатковувати гроші на картках?: Податкова зробила заяву

Немає коментарів

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *