війна

Більш ніж 100 мільйонів біженців у світі – це рекорд, якого не мало бути

Напад Росії на Україну вперше в історії призвів до більш ніж 100 мільйонів біженців у світі. Про це свідчать оцінки Управління Верховного комісара ООН у справах біженців (УВКБ ООН).

Джерело: news.liga

«Це рекорд, якого не мало бути. Він має стати тривожним сигналом для вирішення та запобігання руйнівним конфліктам, припинення переслідувань та усунення основних причин, які змушують невинних людей кидати свої домівки», – наголосив верховний комісар ООН у справах біженців Філіппо Гранді.

До початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну кількість внутрішньо переміщених осіб оцінювалася приблизно в 90 мільйонів осіб. Після неспровокованої агресії РФ ця цифра зросла ще на 14 мільйонів: 8 мільйонів українців переїхали в безпечніші міста в країні, а ще 6 мільйонів виїхали за кордон.

Також Гранді додав, що Міжнародна реакція на людей, які тікають від війни в Україні, була переважно позитивною. І співчуття все ще існує, і вони також потребують подібної мобілізації для всіх криз, які відбуваються в усьому світі.

Читайте також: 

За його словами, гуманітарна допомога – це паліативна допомога, а не лікування. І щоб переломити тенденцію збільшення кількості біженців, єдиною відповіддю є мир і стабільність.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Маргарита Стралківська

Журналістка стрічки новин. Студентка 3-го курсу журналістики в Українському гуманітарному інституті.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Дорогий читачу, дякуємо, що ви з нами

Запрошуємо стати частиною спільного майбутнього та приєднатися до друзів “Слово про Слово” – тих, кому не байдуже, чим наповнюється український інформаційний простір. Тих, хто дивиться на світ з християнської позиції. Підтримати проєкт

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!