Християнські новини

Біблія повністю перекладена на 500 мов

Всесвітня асоціація Біблійних товариств (Об’єднанні Біблійні Товариства) розраховують в ближчі два роки закінчити переклади Біблії на кілька сотень мов, повідомляє сайт організації.

На теперішній час повний переклад Біблії здійснено на 500 мов, заявляє Німецьке Біблійне Товариство у Штудгарті. 

У всьому світі існує більше 6500 мов. Сотні мільйонів людей поки що не можуть прочитати повні переклади Старого і Нового Завітів на своїй рідній мові.

На сьогодні зареєстровано 450 перекладацьких проекти, які мають на меті переклад на різні мови повного тексту Біблії, Нового Завіту чи окремих книг.

Більше про переклади Біблії:

Станом на 1 січня 2013 р. повний текст Святого Письма було перекладено на 484 мови. Повністю чи частково Біблія була перекладена на 2561 мову, одна з книг Біблії була перекладена на 820 мов – такі статистичні дані Всесвітньої асоціації Біблійних Товариств, які надає weltbibelhilfe.

Джерело: http://www.sedmitza.ru

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button