Україна

Антирекорд за кількістю безробітних в Україні − Железняк

За даними народного депутата Ярослава Железняка, в Україні офіційно зареєстровано понад 200 тисяч безробітних. З червня кількість безробітних українців продовжує скорочуватися.

Джерело: economics.novyny

За словами нардепа, станом на 1 листопада в країні було зареєстровано близько 210 тисяч безробітних українців. Зазначене число вважається найнижчим за весь час спостережень.

«Це антирекорд, ніколи в історії спостереження безробіття в Україні такого низького показника не було», − наголосив Железняк.

Він додав, що число безробітних у країні продовжує знижуватись, попри війну. Більшість змін відбулася наприкінці вересня. Хоча зміни щодо спрощення реєстрації в центрі зайнятості запровадили ще у травні.

Також ця тенденція має дві основні причини: виїзд за кордон або знаходження нової роботи на початку війни.

Що могло вплинути на кількість зареєстрованих осіб?

  • виплата з безробіття, яка наразі здійснюється тільки 90 днів;
  • чоловіки зобов’язані подати документи з військового комісаріату перед постановкою на облік по безробіттю.

Як повідомлялося раніше, в Україні та Європі зросла кількість вакансій для спеціалістів у IT-сфері. Таких вакансій у третьому кварталі на 15 % більше, ніж у другому. Рекорд кварталу – вакансія від компанії Optiver, яка зараз шукає фахівців на посаду Junior Software Engineer з переїздом в Амстердам і готова платити 16 тисяч доларів.

Читайте також:

Нагадаємо, що для українців створено сайт Svitlospot, за допомогою якого можна дізнатися про місця, обладнані для дистанційної роботи. Творцями порталу виступили українські IT-спеціалісти.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Маргарита Стралківська

Журналістка стрічки новин. Студентка 3-го курсу журналістики в Українському гуманітарному інституті.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button