СвітХристиянські новини

«Amen and a-woman» – гендерне закінчення молитви пастора під час засідання Конгресу США

3 січня методистський священник і член демократичної партії Емануель Клівер промовив дивну молитву на засіданні палати представників у перший день роботи 117-го скликання Конгресу США. Повідомляє inlight.news з посиланням на CBN NEWS.

Клівер почав свою молитву, використовуючи чисто християнську мову, визнаючи «священну перевагу» Бога, відзначаючи, що без Його «милості й терпіння» ми вступаємо в цей новий рік, небезпечно покладаючись на нашу власну схильну до помилок натуру.

Потім молитва пастора вийшла за межі звичного. Клівер віддав хвалу не тільки християнському Богу, але і безлічі інших божеств, яким моляться люди інших віросповідань. А закінчив молитву словами «amen and a-woman». Фраза є грою слів: «a men (чоловік) and a-woman (жінка)».

Читайте також:

Висловлення пастора викликала гнів республіканців. Конгресмен Тім Берчетт заявив, що «політкоректність остаточно вийшла з-під контролю».

«У слові “амінь” немає ніякого натяку на гендерну приналежність. Це слово означає “хай буде так”. Це абсурд!» – заявив член Палати представників від республіканців Рік Кроуфорд.

«Примітно, що хтось на кшталт Клівера, який десятки років служив пастором Об’єднаної методистської церкви Св. Джеймса в Канзас-Сіті, штат Міссурі, або не зрозумів походження слова “амінь”, або просто повністю перевизначив його, щоб відповідати громадському порядку щодо сексуальної орієнтації та гендерної ідентичності», – зазначає CBN NEWS.

Журналісти видання CBN NEWS звернулися до представника Клівера за коментарем про його молитву. На що він відповів, що молитва була сприйнята невірно.

«Я глибоко розчарований тим, що моя молитва була невірно витлумачена деякими, щоб викликати обурення і посилення розбіжностей серед населення, – сказав Клівер. – Я вважаю, що молитва – це особиста розмова між Ель Шаддай і тим, хто молиться».

«Ця розмова в присутності 117-ї Палати представників я завершив безтурботним каламбуром в знак визнання рекордного числа жінок, які представлятимуть американський народ в Конгресі протягом цього терміну, а також в знак визнання першої жінки-капелана Палати представників, чия служба почалася цього тижня. Я особисто вважаю ці історичні події благословенням від Бога, за що Йому вдячний», – повідомив він.

«Замість того, щоб думати про зцілення в суспільстві, деякі вхопилися за останнє слово цієї молитви. Вчинивши так, вони довели одну з моїх головних ідей – що всі ми забруднені егоїзмом, перекручені забобонами та одержимі ідеологією», – підкреслив Клівер.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button