Здоров'я

Кожна шоста людина страждає на безпліддя – ВООЗ

У звіті Всесвітньої організації охорони здоров’я зазначено, що близько 17,5% населення світу, тобто кожна шоста людина має безпліддя.

Джерело: life.pravda

ВООЗ повідомляє, що немає істотних відмінностей у поширеності безпліддя між країнами з високим, середнім і низьким рівнем доходу. Як у країнах з високим рівнем доходу, так і в країнах із низьким і середнім рівнем доходу від безпліддя страждає приблизно 16,5%–17,8% населення.

«Для мільйонів людей у ​​всьому світі шлях до батьківства може бути важкодоступним, а то й неможливим», – заявив генеральний директор ВООЗ доктор Тедрос Аданом Гебрейесус.

Гебрейесус зазначив, що служби репродуктивного здоров’я відіграють вирішальну роль у підвищенні ймовірності батьківства. Однак у більшості країн ці послуги зазвичай недофінансовані та недоступні для населення через соціальну стигматизацію, обмежений доступ і високу вартість, оскільки лікування безпліддя здебільшого фінансується приватно, що може призвести до значного фінансового тягаря.

У світлі цього Генеральний директор підкреслив нагальну потребу покращити доступ до послуг з профілактики, діагностики та лікування безпліддя.

Крім того, у звіті цитується професор Келтон Тремеллен, експерт з репродуктивної медицини з Університету Фліндерса в Австралії, який припускає, що глобальне зростання рівня ожиріння та тенденція відкладення батьківства сприяють зростанню поширеності безпліддя.

Доповідь спирається на понад 100 досліджень, які проводилися в період з 1990 по 2021 рік, щоб дійти до цих висновків.

Читайте також:

Як повідомляє Українська Правда, нещодавно українські дослідники повідомили про відкриття гена, який є причиною як розладів статевого розвитку, так і безпліддя.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Маргарита Стралківська

Журналістка стрічки новин. Студентка 3-го курсу журналістики в Українському гуманітарному інституті.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button