Новини культуриХристиянські новини

Гімн «Великий Бог» став найпопулярнішим гімном, який дає надію під час пандемії

Християнський гімн «How Great Thou Art» (Великий Бог) став найпопулярнішим гімном, який дає надію під час пандемії коронавірусу. Про це свідчать результати недавнього онлайн опитування.

Католицьке агентство з надання допомоги CAFOD провело опитування в своєму акаунті Twitter, щоб з’ясувати, який християнський гімн люди найчастіше слухали під час пандемії Covid-19. Більше третини опитаних (37,7%) обрали гімн «Великий Бог», повідомляє  Christian Today.

Серед інших популярних відповідей були гімни «Христос, будь нашим світлом» (30,2%), «Не бійся» (20%) і «10 000 причин» (12,1%).

В основу гімну ліг вірш шведською мовою, написаний невідомим автором в 19-му столітті. На англійську мову його переклав місіонер Стюарт К. Хайн в 1949 році.

Раніше, у вересні минулого року, гімн «Великий Бог» став одним з улюблених гімнів у Великобританії. Він посів друге місце в рейтингу популярних пісень прославлення каналу BBC.

Як зазначив глава відділу збору коштів CAFOD Джо Кіттерік, гімни надихають і дають надію, незалежно від того віруюча людина чи ні.

«Протягом всього періоду пандемії ми бачили, що люди все частіше зверталися до гімнів і молитов, щоб пережити цей важкий час, – зазначив він. – За останні кілька місяців люди дуже скучили за церковними богослужіннями. Слухання або спів гімнів будинку допомагає нам відчувати себе частиною громади і зміцнюватися у вірі».

Служитель назвав пісню «Великий Бог» надихаючим гімном, який нагадуємо людям про те, що Бог створив цей світ і ми можемо покластися на Нього у всьому.

Великий Бог – українською мовою.

[sc name=”futerblock” ]

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Дивіться також
Close
Back to top button