Економіка

Для українців не зміняться ціни на газ − 8 грн за куб

Уряд ухвалив рішення не змінювати ціни на газ для українців. Ціна, як і раніше, складатиме 8 грн за куб. Про це заявив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

Джерело: epravda.com.ua з посиланням на kmu.gov.ua

Також він підкреслив, що пільгова ціна буде діяти для підприємств, що виконують життєво важливі функції для обороноздатності країни.

Окрім того, Кабмін рекомендує місцевим органам влади й комунальним підприємствам не підвищувати тарифи на комунальні послуги на час дії воєнного та надзвичайного стану в країні.

Уряд закликає українців продовжувати платити за комунальні послуги, аби у підприємств була можливість здійснювати ремонти й платити заробітні плати працівникам, сказав Денис Шмигаль.

Нагадаємо, що відтепер будь-який користувач інтернету може завантажити довідник контактів організацій і установ, які надають допомогу в умовах воєнного стану. Видання підготовлено в Україні.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button