РелігіяХристиянські новини

6 березня 2021 року відбудеться лідерська жіноча конференція «Грані покликання»

6 березня 2021 року з 10.00 до 18.00 відбудеться друга щорічна лідерська жіноча конференція «Грані покликання». Тема цьогорічної конференції – «Адаптивність у часи змін». Зустріч відбудеться у двох форматах: офлайн і онлайн через платформу ZOOM.

Повідомляє Українська Євангельська Теологічна Семінарія (УЄТС) на сторінці у Facebook.

Як повідомляють організатори, «Грані покликання» – це середовище, де кожна жінка може краще усвідомити своє покликання, побачити, як Боже Слово відкриває нам різні грані ролі жінки у сім’ї, церкві та суспільстві, отримати підтримку для того, щоб рости у своєму служінні та лідерстві, збагатитись досвідом інших.

«Так сталось, що тогорічна конференція відбулась в останні дні перед початком карантину. Тоді ще ніхто з нас не знав, що цей рік принесе так багато змін у наші життя. Багато хто постав перед питанням, як зберігати вірність своєму покликанню у нових умовах та як знайти на це натхнення, сили та ресурси», – пише УЄТС.

Конференція має на меті:

 • допомогти жінкам у становленні, зміцненні в покликанні та його реалізації через стосунки з Богом;
 • сприяти розвитку жіночого служіння, розширенню контактів та співпраці між церквами;
 • допоможе вам знайти відповіді на питання, пов’язані з покликаннями та втілення його у життя, та багато інших запитань.

На які питання учасники будуть спільно шукати відповідь?

 • «Яку роль відіграють жінки в історіях Нового Заповіту?» – Федір Райчинець, завідувач кафедри богослов’я УЄТС;
 • «Чому трудоголізм заважає розвитку та як створити сприятливі умови для позитивних змін?» – Ольга Кондюк, керівник відділу комунікації та розвитку УЄТС;
 • «Коли час проводити деконструкцію, а коли реконструкцію у своєму житті та служінні?» – Дебора ван Беннеком, регіональний керівник 35 церков, виконавча директорка Квінсленда та Нової Зеландії в Австралійських християнських церквах;
 • «Виклики лідерства у сучасній церкві. Адаптивність» – Олена Дуб, керівник програми «Менторство та ефективне служіння дівчат і жінок» та Школи Менторства і Коучингу (Українська Баптистка Теологічна Семінарія).

Також на учасників чекають практичні семінари на такі теми:

 • Як церква може сприяти протидії сімейному насиллю? – Юлія Коханська, фахівець відділу запобігання та протидії домашньому насильству або насильству за ознакою статі у м. Лівів;
 • Турбота про себе: егоїзм чи необхідність? – Ольга Дмитренко, психолог-консультант, менторка платформи «Жінки дії»;
 • Як бути адаптивним у професійній сфері? – Юлія Потапова, HR, кар’єрний консультант.

Тема конференції: «Адаптивність у часи змін».

Час проведення: 10.00-18.00

Місце проведення: Українська Євангельська Теологічна Семінарія, вул. Квітки Цісик, 57 (Пуща-Водиця).

Для того, щоб зареєструватися:

 • заповніть реєстраційну анкету –https://cutt.ly/rkjBHLR на КОЖНОГО учасника;
 • сплатіть реєстраційний внесок на кожного учасника (реєстрація вважається дійсною тільки після оплати реєстраційного внеску за кожного учасника);
 • отримайте лист-підтвердження на електронну адресу;

*Реєстраційний внесок – 350 гривень за 1 учасника.
Обід – 110 грн за 1 порцію.
Проживання – 175 грн за добу.

«Важливо! Реєстраційний внесок назад не повертається. Якщо зареєстрований учасник не може приїхати, запропонуйте іншим зацікавленим людям у вашій церкві стати учасником конференції», − повідомляють організатори.

Читайте також:

На території, де проходитиме конференція, будуть працювати кав’ярні, в яких можна придбати легкий перекус і напої.

Беручи до уваги епідеміологічну ситуацію, участь у конференції буде доступна як у форматі офлайн (особистий приїзд на конференцію), так і онлайн через платформу ZOOM. Формат участі в конференції зазначається під час процесу реєстрації.

Контактна інформація за телефоном 0953158442 (Вероніка), e-mail: registrar@uets.net

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Керівник медіасфери Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button