Світ

13 000 віруючих зібрались в Німеччині на християнському фестивалі «Chrisrival»

Фестиваль у Німеччині націлений на вивченні послання до Филип’ян. Семінари, концерти та інтерв’ю відбувались з участю відомих християн, які заохочували учасників ділитися Божою надією з іншими.

Джерело: evangelicalfocus.com

Тисячі християн з Німеччини та інших країн зібрались разом у місті Ерфурт (центр країни) заради християнського фестивалю. Тема фестивалю: «Ділимося вірою. Живемо з Ісусом. Радіємо життю».

Серцем проповіді було послання до Филип’ян. Джулія Гаршаген, одна з біблійних вчителів, розповіла, що на фестивалі християни раділи через те, що Ісус є Божим Сином та нашим Спасителем. Підбурювачі війни – не є володарями життя та смерті, лише воскреслий Ісус.

Семінари, форуми, жива музика та інші формати об’єднані для різноманіття програми на цьому заході, який орієнтований на молодь 14-24 років. Багато молодих лідерів, пасторів та інших християнських служителів також побували на фестивалі, який став можливим завдяки роботі майже 2 000 волонтерів.

Комік Бюлен Джейлан, хіп-хоп гурт O’Bros, прем’єр-міністр штату Тюрінген та деякі гості фестивалю розповідали про їхнє розуміння християнської віри.

Організація заявила, що після обмежень минулих років через Covid-19, бажанням громади було провести фестиваль. Багато людей повернулись додому зміцненими у вірі. Вперше цей християнський фестиваль проводився в 1976. У 2022 фестиваль проводився сьомий раз. Приблизно 80 християнських організацій брали участь у його підготовці. Наступний фестиваль відбудеться у 2028.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button