Баптисти

Майже вся Херсонщина в окупації, однак церкви продовжують проводити богослужіння, молитися та служити людям

Ситуація на Херсонщині залишається бути напруженою. Майже вся область перебуває в окупації, дуже складно виїхати за її межі. Однак християни продовжують проводити богослужіння, молитися та служити допомогою людям.

Джерело: Telegram-канал «ЄХБ | Братство»

Баптистський Союз повідомляє, що міські херсонські церкви та Олешківська, Новокаховська та Чулаківська взяли на себе велику ініціативу: годують людей, розвозять хліб, надають прихисток постраждалим та приймають в укриття місцевих мешканців.

Майже вся Херсонщина в окупації, однак церкви продовжують проводити богослужіння, молитися та служити людям

Зокрема, віруючі у херсонській церкві «Голгофа» від першого дня війни опікуються дітками з обласного будинку дитини. Нині християни служать 58 дітям від 4-х місяців до 4-х років.

Зазначається, що церква разом з благодійним фондом «Мій Дім» повністю забезпечує функціонування дитячого закладу.

Також відомо, що чоловіки християни, яким вдалося виїхати із Херсонщини раніше, наразі допомагають вивозити біженців з інших областей.

Майже вся Херсонщина в окупації, однак церкви продовжують проводити богослужіння, молитися та служити людям Майже вся Херсонщина в окупації, однак церкви продовжують проводити богослужіння, молитися та служити людям

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button