Мультимедія

Він обрав волю Божу. Історія диякона церкви в Бучі, який свідомо залишився вдома, щоб рятувати людей

Майже 170 людей ховалися від обстрілів в підвалі церкви в Бучі, серед яких були 30 дітей і вагітна жінка. Окупанти спускалися в підвал обвішані гранатами, з автоматами в руках, дуже грубі… Забороняли ходити в чорному, бо «будемо розстрілювати». Дивіться історію диякона церкви в Бучі, який свідомо залишився вдома, щоб рятувати людей.

Джерело: TBN UA

«Я зустрічав погляди людей, які питали в мене: «Ми сьогодні виживемо. Що Господь сказав?»

«Була можливість покинути країну, але я мав відповідь від Бога, що я повинен бути тут», − згадує Сергій Анохін, диякон церкви «Віфанія».

Проєкт «СИЛА МОЛИТВИ. ВІЙНА» розповідає історії українців, які під час війни в Україні пройшли надважкі випробування: окупацію, полон, втрату рідних, житла… Що допомогло їм не втратити віру в Бога в трагічний період їхнього життя, дивіться в новому проєкті на телеканалі 𝗧𝗕𝗡🇺🇦𝗨𝗔.

Дивіться продовження цієї історії у проєкті «Сила молитви. Війна».

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Редакція

Слово про Слово – інформаційний християнський ресурс. Публікуємо щоденні новини, коментарі, аналітику, що висвітлюють релігійну тематику в Україні та світі. Публікуємо статті різних жанрів, авторські блоги, оповідання, поезію, притчі.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дивіться також
Close
Back to top button
Дорогий читачу, дякуємо, що ви з нами

Запрошуємо стати частиною спільного майбутнього та приєднатися до друзів “Слово про Слово” – тих, кому не байдуже, чим наповнюється український інформаційний простір. Тих, хто дивиться на світ з християнської позиції. Підтримати проєкт

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!