Варто замислитись

40 ознак того, що ви – атеїстичний фанатик

1. Ви вірите, що літаки, комп’ютери, компаси і т.д. були кимось цілеспрямовано спроєктовані й створені, але ви також вірите, що людське тіло, яке незрівнянно складніше за будь-який технічний апарат, з’явилося в процесі випадкової біологічної еволюції.

2. Ви стверджуєте, що потрібно скептично ставитися до всього, але вважаєте дурнями всіх тих, хто скептично ставиться до теорії еволюції.

3. Ви вірите, що життя почалося з неживих хімічних речовин, але абсолютно заперечуєте що Ісус воскрес із мертвих.

4. Ви не поставили 10 доларів на футбольний тоталізатор, тому що ваші шанси виграти незначні. Але ви без проблем ставите майбутнє своєї безсмертної душі на практично неможливу теорію самозародження життя.

5. Ви говорите, що «надзвичайні твердження вимагають надзвичайних доказів», а потім цілком бездоказово стверджуєте, що Бога немає.

6. Ви вважаєте, що атеїсти, які навернулися в християнство, або брешуть, або ніколи не були «справжніми атеїстами».

7. Ви вважаєте, що світогляд християн звужений, оскільки вони вірять тільки в одного Бога, але ваш, навпаки, розширений, тому що ви не вірите ні в одного.

8. Ви не знаєте, чи була Тереза ​​матір’ю або сестрою, але ви можете згадати прізвища принаймні п’ятьох американських священиків-педофілів.

9. Ви були розчаровані, дізнавшись, що не всі християни розуміють кожне слово в Біблії буквально.

10. Ви вважаєте, що Біблія – ​​художня література, а «Код да Вінчі» – документальна.

11. Ви бачите логіку в силогізмі: «Біблія – ​​товста книга. Володар Кілець – товста книга. Які підстави вірити першій, але не другий?».

12. Ви швидше повірите в хоббітів, ельфів і орків, ніж в Ісуса.

13. Ви знехотя поважаєте християн, які наполягають, попри всі ваші аргументи, на тому, що Бог існує, але в той же самий час вважаєте, що християни не вміють думати своєю головою.

14. Ви вважаєте, що «думати своєю головою» означає бути атеїстом.

15. Ви думаєте, що будь-який християнин, який написав книгу про християнство, зробив це через гроші, а будь-який атеїст, який написав книгу про атеїзм, зробив це для освіти мас.

16. Ви не можете повірити в події 2000-річної давності, тому що «ніхто не може бути впевнений в тому, що ж насправді сталося», але ви твердо вірите, що релігія була винайдена правлячими класами 5000 років тому, щоб тримати народ у поводах.

17. Ви вважаєте, що питання типу: «Чи може Бог створити квадратні кола або каменя, якого не зможе підняти?» – питання життєвої важливості для християн.

18. Ви називаєте Ісуса «Ієшуа» і Бога «Ягве», щоб натякнути, що вони нічим не відрізняються від Молоха чи Ваала.

19. Ви пишаєтеся тим, що вільні від забобонів, на відміну від тупих, ненормальних, агресивних і жадібних християн.

20. Ви вважаєте, що злочини й гріхи деяких християн (інквізиторів, конкістадорів, священиків-педофілів і т.д.), які діяли всупереч вченню Христа, дискредитують християнство в цілому, але злочини атеїстів на зразок Гітлера або Сталіна, які діяли відповідно до атеїстичного вчення про відсутність об’єктивної моралі, ні в якому разі не кидають тінь на атеїзм.

21. Ви ображаєтеся на Бога за те, що Його немає.

22. Ви вважаєте, що астрономічні розміри Всесвіту спростовують існування Бога (як ніби Бог може існувати тільки в крихітному Всесвіті!).

23. Ви можете звести будь-яку теологічну суперечку до існування Баби Яги і рожевих єдинорогів.

24. Ви впевнені, що є більше доказів існування Баби Яги і рожевих єдинорогів, ніж доказів існування Бога.

25. Ви стверджуєте, що віра в Бога – сліпа віра, але не помічаєте, що самі сліпо вірите в те, що Бога немає.

26. Ви заперечуєте свою віру в відсутність Бога, уточнюючи що просто не вірите в Його існування (як ніби між цими двома позиціями є різниця!).

27. Ви вірите, що походите від мавп (подумайте про це!!!).

28. Ви вірите, що походите від мавпи, але дасте по морді всякому, хто вас нею обізве.

29. Ви думаєте, що якщо ми повинні викладати дітям теорію розумного створення, то цілком логічно буде додати до неї теорію лелеки.

30. Ви просвітлюєте темних і нерозумних християн, перераховуючи їм наставницьким тоном біблійні суперечності (як ніби ми самі не знаємо про свою власну релігію!).

31. Ви пишете «Бог» з маленької літери і вважаєте, що непогано було б скасувати літочислення «від Різдва Христового», але без проблем пишете з великої літери назви планет (Юпітер, Венера, Меркурій) і днів тижня по-англійськи (Tuesday, Wednesday, Thursday, Friday).

32. Ви стверджуєте, що не існує абсолютних категорій добра і зла, і водночас говорите, що християнство – зло.

33. Ви знаєте, що релігія породжує насильство і свідчите про це першим зустрічним, але пропускаєте повз вуха науково встановлений факт, що бойовики по телевізору і сатанинська музика в стилі black metal і death metal штовхає людей на насильство і жорстокість.

34. Ви вважаєте що «психічно здоровий християнин» – протиріччя.

Читайте також:

35. Попри криваву історію атеїзму при владі (Французька революція, фашизм, комунізм), ви вважаєте що атеїзм на державному рівні принесе з собою віротерпимість і мир.

36. Вас корчить від слова «спасибі» («спаси-Бог»).

37. Ви вважаєте, що християни вірять в Бога тільки тому, що не хочуть потрапити в пекло.

38. Ви перебуваєте по дорозі в пекло, в яке не вірите.

39. Ви вважаєте, що проповідники та інші добрі християни, які діляться з вами своєю вірою, щоб вам не довелося провести вічність в пеклі, мають на меті виманити у вас гроші. І нічого більше.

40. Ви згодні з твердженням «Якби Бог був, було б краще, якби Його не було».

Джерело: Протестант

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button