Християнські новини

31 травня в Українському Домі відбувся VII Національний Молитовний сніданок

31 травня в Українському Домі відбувся VII Національний Молитовний сніданок. Політики різних фракцій, глави церков, громадські діячі, урядовці, державні діячі, підприємці та науковці зібрались в Києві, щоб звершити спільну молитву за Україну та народ. Молитовний сніданок в цьому році також відвідали прем’єр-міністр України Володимир Гройсман та президент Петро Порошенко.
Посли та конгресмени інших держав та навіть голлівудська зірка мали можливість привітати учасників Молитовного сніданку, висловити підтримку українському народу.
На початку Молитовного сніданку ведучі запросили помолитись всіх присутніх за знедолених дітей, сиріт, неповні сім’ї, людей з особливими потребами:

“Боже, стань батьком для кожної сироти в Україні… Вступись за знедолених, дай наснаги та мудрості батькам особливих дітей…”.
https://www.facebook.com/maksym.vasin/videos/1900533416633808/

У своєму виступі прем’єр-міністр Володимир Гройсман під час Молитовного сніданку сказав: “

У нашій вірі – майбутнє нашої держави, а в нашій єдності – ключ до успіху”.

Він також згадав трагічні сторінки сучасного періоду української держави, підкреслив важливість подібних заходів.
Також урядовець наголосив на важливості віри в майбутнє:

“Віра в те, що ми відбудемося як потужна європейська держава, має буте рушійною силою в наших діях”.
https://www.facebook.com/sharayevsky/videos/1944633255548002/

Президент Петро Порошенко під час свого виступу, згадав про досягнення держави за останній період – вкорінення української мови, безвіз, запровадження військового капеланства тощо.
Очільник держава також сказав про силу молитви під час трагічних подій в Україні та в часи реформ:

“Сила молитва була тоді, коли ми проводили реформи. Рішуче змінювали нашу країну. Казали, що це – неможливо, тому що за 26 років до того ніхто не міг проводити цих законів. Але ми досягнули цього”.

Далі згадав про створення єдиної помісної церкви в України та про те, що завдяки силі молитви Україна отримала безвіз: “Це точно не відбулось би без Божої допомоги”.
https://www.facebook.com/sglavred/videos/10215686556586305/
Голлівудська зірка Стівен Болдвін на VII національному молитовному сніданку України поділився з присутніми особистим свідченням Божої любові:

«Мені важко говорити тут, адже я недостойний. Один Бог достойний. А тут я завдяки молитві, моя дружина молилася за моє спасіння протягом року по три години на день. Бог її почув, і тепер я знаю Його особисто».

Науковець Ігор Козловський розповів, як Божа допомога та молитва допомогли йому пережити страшні тортури під час полону та за два роки вийти на свободу.
В кінці заходу до молитви були запрошені глави всіх церков України та віськові капелани, які благословили український народ та владу.
Старший єпископ ЦХВЄУ Михайло Паночко на завершення заходу повів всіх у молитві Отче Наш, та наголосив:

“Шануймо Бога, любім Бога та слухаємось Його. Тому що послушним вінець – а не послушним кінець”.

На завершення Молитовного сніданку народний депутат Павло Унгурян, голова міжфракційного депутатського об’єднання «За духовність, моральність та здоров’я України” та організатор заходу, сказав:

“В цьому залі представники різних політичних сил, які дуже часто є опонентами і в залі Парламенту, і на вуличних заходах… Але сьогодні ми є тут єдиними, ми є спільними – тому що Господь в нас один і Україна в нас одна”

poklik.media

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button