Новини суспільства

14 листопада Всеукраїнський День Молитви за сиріт

Всеукраїнський день молитви за сиріт цього року відбудеться 14 листопада. Щорічно у листопаді велика кількість служінь і заходів проходять у всьому світі, і їхня єдина мета – знайти відгук у серцях християн про велику Божу любов до сиріт.

Джерело: invictory

В Україні захід проходитиме вже 11-й раз. Загальна молитва була за ініціацією альянсу «Україна без сиріт» у 2011 році. Мета цієї ініціативи − закликати церкви до посиленої молитви за знедолених дітей та поступово залучити віруючих до процесів розв’язання проблеми сирітства в Україні.

«Щороку до проведення цієї ініціативи долучалися тисячі помісних церков, віруючі з різних конфесій та деномінацій по всій Україні, – зазначив голова правління Альянсу Юрій Маринчак. – І ми віримо, що саме завдяки їхнім молитвам тисячі дітей-сиріт вже живуть сьогодні у дбайливих сім’ях».

Читайте також:

8 листопада – Всесвітній день молитви за дітей-сиріт

На українському сайті ukrainabezsyrit.org розміщені інформаційні та практичні матеріали про те, як провести молитву в церквах.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Маргарита Стралківська

Журналістка стрічки новин. Студентка 3-го курсу журналістики в Українському гуманітарному інституті.

Схожі статті

2 Коментарів

  1. Мій комент під цією статтею НЕ ПУСТИЛИ – ЗАБАНИЛИ!
    Все зрозуміло: у вас з’явилася і діє тривіальна ЦЕНЗУРА!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button