Новини археологіїХристиянські новини

У Швеції знайшли сім ранньохристиянських могил часів вікінгів

Археологи на південному сході Швеції в ході розкопок знайшли сім могил вікінгів, які були християнами. Поховання виявлене на місці запланованого житлового будинку в м. Сігтуні. 

Джерело: НВ

Заховання датується кінцем 10 століття. Поруч з останками восьми осіб були предмети – монети, гребінець, залишки пояса, що свідчить про язичницьку традицію поховання, але орієнтація зі сходу на захід вказує, що ці люди поховані за християнським обрядом.

Науковці, які розкопали могили, вважають, що заховання було здійснене в перехідний період, коли ще не дотримувалися християнської практики поховання.

Читайте також:

Знахідки зараз аналізуються. Археологи сподіваються, що зможуть точніше визначити датування, це дасть змогу зрозуміти коли християнство проникло на Скандинавський півострів.

Please support us Газета Слово про Слово on Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button