Новини суспільстваХристиянські новини

Журналісти написали відкритий лист Президенту у якому просять призначити День посту і молитви

Журналісти написали відкритого листа до Президента у якому просять оголосити Національний  День молитви та смирення, для того, щоб зупинити поширення вірусу, припинити війну  на Сході України та підняти Україну з руїни.

Відкритий лист президенту України:

«Ви можете зупинити вірус, війну і підняти Україну!»
Шановний Володимире Олександровичу!
Під час президентства Авраама Лінкольна в США тричі оголошували Дні національного смирення, посту і молитви. Головною їх причиною була розруха і громадянська війна. Центральною темою – відновлення в країні миру і єдності нації, та відновлення життєдіяльності країни.
Перше звернення Лінкольна вийшло на вимогу спільного комітету обох палат Конгресу з зазначенням спеціального дня для посту і молитви – останнього вівторка вересня 1861 року.
Ось уривок з нього: «Беручи до уваги звернення спільного комітету обох палат Конгресу до президента з вимогою призначити день загального смирення, посту і молитви, щоб американський народ … підніс старанні молитви Всемогутньому Богу про добробут і безпеку їхньої країни… Слід схилитися в смиренній покірності.., сповідуючи і відкриваючи свої гріхи і злочини в повній впевненості, що страх Господній – це початок мудрості, зі всією ревністю і каяттям благати Господа про прощення за минулі беззаконня і просити благословення своїх теперішніх та майбутніх дій.

Тому я, Авраам Лінкольн, президент США призначаю останній вівторок вересня цього року Днем смирення, посту і молитви для всієї нації. (Додаток 8 до 12 тому Зводу Законів США).
У другому зверненні президент США Днем всенародного смирення, посту і молитви призначив 30 квітня 1863 року: «Закликаю весь народ утриматися в цей день від своїх звичайних занять і провести служіння в встановлених місцях громадських зібрань чи в своїх будинках, дотримуючись себе в святості для Господа і присвячуючи день смиренному виконанню релігійних обов’язків. Звертаючи серце до істини, будемо перебувати надії на те, що одностайний крик народу буде почутий на небі, а відповіддю стане таке благословення, як прощення гріхів нашого народу і повернення колишнього стану світу і єдності в нашій розділеній і багатостраждальній країні ».
Третє звернення Лінкольна вийшло у відповідь на спільну резолюцію обох палат Конгресу, і День посту і смирення оголосили в серпні 1864 года. У заключній частині даного Звернення Лінкольн помістив спеціальний заклик до об’єднання всіх, хто займає провідні позиції у всіх областях національного життя: «І тому я пропоную головам урядових департаментів разом з усіма керівниками законодавчих, судових та виконавчих органів, а також всім особам, що здійснюють правління в країні … і всім іншим громадянам США зібратися в цей день на своїх службових місцях з тим, щоб вшанувати Всемогутнього і Милосердного Повелителя Всесвіту, а також піднести Йому Молитви, які так урочисто, гаряче і благоговійно рекомендує Конгрес США »(Уривок з Додатка 17 до 13 тому Зводу Законів США).
Перераховані тут дні загального посту і молитви ні в якому разі не можна вважати вичерпними в історії США та інших країн. Однак цих прикладів досить, щоб констатувати історичний факт: дні загального посту і молитви відігравали істотну і незмінно важливу роль у процвітанні американського народу.
Тому, шановний Володимир Олександрович, Ви, як лідер найбільшої європейської країни, чоловік та батько сімейства, а також людина, яка шанує Бога, здатна теж прийняти подібне рішення на благо України і поповнити ряди гідних політиків в історії, таких, як Авраам Лінкольн. Цей страх, хвороби, бійню, безнадію потрібно зупинити як в країні, так і в розумах людей. Україна на грані економічного колапсу та розрізнена. Потрібні глибинні кардинальні зміни.
Просимо Вас призначити День посту, смирення і молитви протягом найближчого місяця.

З повагою,

Лариса Бородатова, журналіст, редактор видання
Валентина Крицька, громадська діячка, журналіст

Джерело: https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10160042209487715&set=a.368472742714&ENGINE=3

[sc name=”futerblock” ]
Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button