Релігія

Залежність УПЦ МП від Московського патріархату та заклик долучитися до ПЦУ – звернення

У своєму зверненні Православна Церква України закликає громади Української Православної Церкви Московського Патріархату долучитися до неї. Вже відомо про 1200 парафій МП, які перейшли до ПЦУ. Також автори наголосили, що УПЦ МП залежна від Московського патріархату.

Джерело: risu.ua з посиланням на Facebook ПЦУ

Православна церква не розуміє чому в Україні досі є УПЦ Московського Патріархату. До того ж як заявляють автори звернення, в Росії немає навіть натяку на визнання Української Церкви.

Тому ПЦУ вдячна Господу, що Він дарував людям прозріння, сміливість, відкрив їм серце й очі, бо вже 1200 парафій МП не блукатимуть манівцями, маючи приховану приналежність до країни-агресора.

Релігійні діячі переконані, що УПЦ МП традиційно залежна від рішень і позиції Московського патріархату. А також, що громади Московського патріархату не засудили діяльність патріарха Кирила.

У дописі підкреслено, що кардинальних змін в УПЦ МП не відбулося, віряни та духовенство МП або воліють самообманюватися, або просто закривати очі на правду. УПЦ називає це гріхом, бо бездіяльність, мовчазна згода з неправдою є так само гріховною, як і чинення зла.koda.gov.ua

Також Православна Церква України закликала парафії Українських Православних Церков МП долучитися до неї.

Повний текст звернення читайте посиланням.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button