СвітХристиянські новини

ЮНІСЕФ попередив про появу дітей "втраченого покоління"

Дитячий фонд при Організації Об’єднаних Націй (ЮНІСЕФ) попередив про появу дітей “втраченого покоління” через пандемію Коронавірусного захворювання, що вплинула на освіту, харчування та стан здоров’я, повідомляє cnl.news. 

“За весь час пандемії COVID-19 існував стійкий міф про те, що діти не так сильно страждають від цього захворювання. Немає нічого більш далекого від істини. Хоча діти можуть хворіти і бути переносниками захворювання, це лише верхівка айсберга пандемії. Збої в наданні основних послуг і висхідний рівень бідності становлять найбільшу загрозу для дітей. Чим довше криза утримує позиції, тим глибший її вплив на дитячу освіту, харчування та загальний стан здоров’я. Майбутнє цілого покоління під загрозою”, – заявила виконавчий директор ЮНІСЕФ Генрієтта Фор.

Згідно з доповіддю фонду, до початку листопада в 87 країнах серед дітей і підлітків у віці до 20 років лише один з дев’яти був інфікований коронавірусом (11 відсотків від 25,7 мільйона випадків COVID-19, виявлених в цих державах). Як відзначають експерти, пандемія вплинула на зниження кількості надаваних медичних і соціальних послуг для дітей: так, в 140 країнах третина неповнолітніх не змогли зробити планові щеплення, втратили можливість лікувати інфекційні захворювання амбулаторно.
Читайте також:

Через проблеми в наданні медичних послуг у 2021 році кількість дитячих смертей може зрости на два мільйони, а мертвонародження – на 200 тисяч. Додатково від шести до семи мільйонів дітей до п’яти років по всьому світу будуть страждати від виснаження організму і недоїдання, підкреслили в організації.
До листопада закриття шкіл через поширення інфекції торкнулося 572 мільйони учнів (33 відсотки учнів по всьому світу). При цьому користь від відвідування освітніх установ при дотриманні противірусних заходів набагато вище, ніж в разі їх закриття. Представники ЮНІСЕФ підкреслили, що діти частіше заражаються коронавірусом на вулиці, а не в школах.
В цілому число дітей, що живуть в умовах багатовимірної бідності (без доступу до освіти, медицини, задовільних житлових умов, засобів санітарії або води) збільшилася на 15 відсотків, до 150 мільйонів, підсумували автори доповіді.
[sc name=”futerblock” ]

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Керівник медіасфери Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button