Варто замислитись

Пошук істини

Що є істина? На чому нам будувати своє життя? Які принципи нашого життя заслуговують на довіру? Якщо ми відкидаємо цей пошук, то дарма, бо пошук істини йде у філософії, у психології та в інших науках. У математиці та анатомії нам важлива точна, правдива інформація, вірний розв’язок певного завдання. Як же без цього?

Отже, в чому полягає істина? За якими критеріями її визначити? Якщо ми зараз задаємо собі це запитання, значить, ми її шукаємо, ще не знайшли рішення. Тобто, пошук істини, пошук правди вказує на те, що люди у світі відчувають кризу довіри до багатьох постулатів, за якими раніше слідували. Можливо, саме через це Пилат дав таке запитання Господу Ісусу.

Багато хто знає Ісуса як великого вчителя. Та Його слова говорять про інше. Ісус сказав: «Я є правда…» (Івана 14:6). Він спонукує нас, Він запрошує нас захопитися Ним, прийти до Нього, звернутися до Нього: «І пізнаєте істину, і істина зробить вас вільними» (Івана 8:32). Він не просто відкриває нам правду про Бога і Його заповіді. Ісус говорить, що без Нього ми взагалі не зможемо зрозуміти ЩО Є ІСТИННА ПРАВДА, А ЩО БРЕХНЯ.

Ісус говорив істину про любов. «Так Бог полюбив світ, що дав Сина Свого Однородженого, щоб кожен, хто вірує в Нього не загинув, але мав життя вічне» (Івана 3:16). І Він не тільки говорив. Він Сам пішов на хрест за твої і мої гріхи. Добровільно. Через те, що любить нас. Він справді показав Собою, що «Бог є любов».

Ісус говорив істину про навернення. Що таке навернення, покаяння? Це поворот. Це поворот не до певної церкви чи до певної етичної системи. Повернутися, навернутися потрібно до Ісуса Христа. Він має стати Спасителем саме твоїм, Господом саме твоїм і Учителем, Який навчає тебе. Чи навернувся ти до Господа Ісуса Христа?

Ісус говорив істину про СВОБОДУ. Він казав, що істина звільнить людину. Від чого? Коли навернешся, то станеш вільним від покарання за гріхи. Ти не будеш в пеклі. А ще ти будеш вільним від влади гріха. Ти матимеш силу від Бога не чинити зла, не грішити. А коли-небудь ти станеш вільним від присутності гріха взагалі – коли будеш у раю з Богом. Там, де Святий Бог, немає гріха.

Схожі статті

Ісус – істина. Сатана – брехун. Вибір за тобою. І я прошу тебе сьогодні: вибери Господа Ісуса. Щиро помолись: «Я каюся у своїх гріхах. Та обираю Ісуса Христа як свого Спасителя і Господа, як свого Вчителя і бажаю слідувати за Ним та служити Йому».

Біллі Грем

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дивіться також
Close
Back to top button