Християнські новини

Всесвітня Християнська Рада розкритикувала сербський законопроект про евтаназію

Всесвітня Християнська Рада (ВГС) виступила з критикою даного законопроекту, що передбачає дозвіл евтаназії для важко і невиліковно хворих людей в Сербії.
Відповідне положення міститься в оприлюдненому 31 травня проекті оновленого Цивільного кодексу країни, повідомляє Слово про Слово з посиланням на прес-службу ВГС і Regnum.
Згідно з документом, евтаназія розглядається як «право фізичної особи на добровільне і гідне припинення життя». При цьому обумовлюється, що таке право може бути реалізоване тільки при наявності ряду гуманітарних, соціальних і медичних умов, які повинні бути окремо прописані в законодавстві.
Передбачається, що в разі прийняття нової редакції Цивільного кодексу необхідні зміни, що регулюють процедуру евтаназії, повинні бути розроблені і внесені до Кримінального кодексу і ряд інших законів.
«Безумовно, питання дозволу або заборони евтаназії – глибока і складна проблема, яка зачіпає велике коло моральних дилем, – зазначив керівник, адміністрації ВГС Ян Волков. – У своєму неприйнятті того, що люди приймають рішення піти з життя, церква виходить з Слова Божого. Святе Письмо дуже чітко говорить нам про те, що життя – це дар від Господа і прояв Його великої ласки нам, адже поки людина живе, вона здатна своїми вчинками і рішеннями змінити долю у вічності».
Він підкреслив, що рішення про те, щоб піти з життя може бути прийнято людиною, але не можна забувати про те, що воно йде в розріз із заповідями, даними нам Небесним Отцем, і Церква трактує рішення про евтаназію як гріх вбивства, чим вона, по суті своїй, і є.

Більше про евтаназію:

«ВсесвітняХристиянська Рада закликає всіх християн і людей доброї волі молитися за владу Сербії. Ми віримо, що Господь дарує їм мудрість і глибоке розуміння для прийняття такого непростого рішення », – заявив Ян Волков.

Читайте головні новини “Слово про Слово” в соціальних мережах Facebook і Twitter

Читайте нас в Телеграм

Джерело: invictory.org

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дивіться також
Close
Back to top button