Мультимедія

Черчилль – чоловік, який врятував вільний світ

Вінстон Черчилль − один із найвпливовіших лідерів минулого століття. Він не просто пережив дві світові війни. Він докладав величезних зусиль та приймав непопулярні рішення, аби припинити агресію Гітлера.

У цьому відео англійський історик та журналіст Ендрю Робертс ще раз нагадує світові, зокрема Європі, про те, як насправді досягається мир з людьми, які самі миру не бажають.

У травні 1940 року Адольф Гітлер та його нацистська бойова машина прокотилися по європейському континенту. Майбутнє вільного світу висіло на волоску.

Сполучені Штати були на відстані океану. Був один чоловік, який стояв між, здавалося б, непереможною армією Гітлера та нищівною поразкою. Ним був Вінстон Черчілль.

Він народився 30 листопада 1874 року. Хоча ми думаємо про нього, як про найвищого англійця, він насправді був наполовину американцем.

Його мати Дженні була дочкою багатого нью-йоркського біржового спекулянта. Його батько, лорд Рендольф Черчілль, був англійською знаттю і головним політичним діячем.

З перших шкільних днів Черчілль визнавав силу слова. Протягом свого життя він використовував його із неперевершеною майстерністю. Це ніколи його не підводило.

Вперше він зарекомендував себе як військовий кореспондент у 1890-х роках, висвітлюючи конфлікти на Кубі, у Північній Індії, Судані та Південній Африці. Хоча він ніколи не кидав журналістику і став одним з найбільших істориків свого часу, Черчілль використовував свої сімейні зв’язки та власну славу, щоб розпочати свою діяльність у політиці. Його впевнена манера та неперевершена ораторська майстерність відзначали його як природного лідера.

Дивіться також:

1914 і Перша світова війна застала його на ключовій посаді Першого лорда Адміралтейства, де він багато зробив для модернізації ВМС Великобританії. У 1915 році Черчілль вважав, що може швидко закінчити війну, відкривши новий фронт у Туреччині, який він сприймав як слабку ланку німецького союзу проти союзників.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button