Християнські новини

Вчительку християнської етики звільнять за висловлювання проти геїв

Вчительці львівської школи №93 Мирославі Стецюк винесли догану через те, що вона висловлювалася проти геїв та ЛГБТ в особистій бесіді з учнями на перерві. За словами адміністрації школи, після закінчення навчального року її звільнять.
Учні зняли на відео, як 60-річна вчителька християнської етики експресивно засуджувала гомосексуалізм. На хихикання дівчат вона сказала, що це не смішно, це – трагедія, за них молитися треба! ».

«Людина критично висловився щодо ЛГБТ-руху та у неї виникають проблеми з працевлаштування. Це велика проблема. Це виклик, це нахабство. Це загроза демократії, прав людини. Загроза праву на працю. Ми абсолютно категорично засуджуємо саму ідею такої дискримінації людей за їх думку, за їхню позицію і за їх переконання », – зазначив Руслан Кухарчук, голова Руху« Всі разом за сім’ю».

Багато ЗМІ вже розповсюдили інформацію про цей випадок, цитуючи самі непривабливі слова викладачки, які вона очевидно говорила образно. Тільки за назвами зрозуміло кого підтримують видання. «Львівська вчителька залякує школярів геями» і тому подібні.

Більше про переслідування християн від ЛГБТ:

ЛГБТ спільноти та їхні захисники з ентузіазмом прийняли новину, про вчительку яку звільнять. Їхню позицію не поділяє Рух «Всі разом за сім’ю».

Цей випадок оголив нову проблему для українського освітнього середовища, за якою ми будемо уважно спостерігати. «Якщо нам будуть надходити відомості про те, що права якогось учителя або викладача, або державного службовця будуть порушуватися за їхню християнську або просімейну позицію, ми будемо на це категорично реагувати», – сказав Руслан Кухарчук, голова Руху «Всі разом за сім’ю».

Джерело: gcshelp.org

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Одне повідомлення

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Дорогий читачу, дякуємо, що ви з нами

Запрошуємо стати частиною спільного майбутнього та приєднатися до друзів “Слово про Слово” – тих, кому не байдуже, чим наповнюється український інформаційний простір. Тих, хто дивиться на світ з християнської позиції. Підтримати проєкт

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!