Християнські новини

В Єрусалимі випадково натрапили на археологічне диво

В Єрусалимі під час прокладання комунікаційних кабелів було знайдено мозаїчну підлогу VI століття з написами грецькою мовою.
Напис на мозаїці говорить: «Найбільш благочестивий римський імператор Флавій Юстиніан і самий боголюбивий священик і настоятель Костянтин заснували і спорудили цей будинок під час 14-го індикту”.
Індикт – це стародавній спосіб підрахунку років, який використовували для обчислення податків. За підрахунками археологів, напис зробили в 550-551 році нашої ери. Згаданий в записі Юстиніан був римським імператором VI століття, а Костянтин – настоятелем, в заснованій Юстиніаном Єрусалимській Церкві.
«Той факт, що напис зберігся, – це археологічне диво», – зазначив Давид Геллман, керуючий розкопками в Старому місті Єрусалима.
Вчені кажуть, що в будинку де був надпис, знаходився заїжджий двір для прочан. Зараз мозаїку передали на реставрацію.

Слово про Слово з посиланням на Newsyou.info 

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button