Медіа новини

В Україні презентували відеокурс «Основи сім’ї»

В Україні презентували відеокурс «Основи сім’ї», мета якого – допомогти здобути необхідні знання та цінності, без яких важко буде побудувати здорові стосунки в родині.

Джерело: vsirazom

Автором курсу є Адріан Буковинський, голова благодійного фонду «Сім’я», провідний експерт України з питань сімейних відносин та сімейної політики. Багато років займається дослідженнями на тему шлюбу та батьківства.

Курс складається з 52 відеоуроків тривалістю близько 10 хвилин. Кожен урок містить корисні інструменти. Залучено 12 ведучих, кожен з яких є профільним та авторитетним спеціалістом. Матеріал створено якісно – як за змістом уроків, так і за формою студійного знімання.

Протягом літа тривала робота над створенням відеокурсу «Основи сім’ї». Готовий освітній продукт тепер допоможе здобути необхідні знання та цінності, без яких важко буде будувати здорові стосунки в родині. «Не всі виросли в щасливій сім’ї, але кожен може її створити», − зазначено на головній сторінці їхнього YouTube-каналу.

Вже опубліковано відео на такі теми:

  1. Сім’я – основа суспільства; Основи сім’ї. Загальна ситуація в Україні.
  2. Хто я? Моя ідентичність.
  3. Ціннісне формування особистості.
  4. Що впливає на прийняття людиною рішення в житті.
  5. Відчуття людини бути потрібною.
  6. Основи сім’ї. Любов.
  7. Основи сім’ї. Довіра, вірність, чесність.
  8. Прощення – питання вибору чи настрою? Аспекти прощення.

Новий відеоурок буде публікуватися щопонеділка та щочетверга. Також щочетверга команда буде виходити в прямий ефір, відповідати на запитання глядачів і анонсувати наступні теми.

За словами Буковинського, цей відеокурс створено на основі однойменної шкільної програми та відповідних підручників для 10-11 класів. За цією програмою вже навчаються старшокласники різних регіонів. Наприклад, у Тернополі курс читають у всіх без винятку школах.

Програма та підручники мають відповідний гриф Міністерства освіти і науки України. Предмет «Основи сім’ї» пропонується в українських школах як факультативний курс.

Основна мета шкільної програми та нового відеокурсу – допомогти підліткам та молоді відповісти на ряд важливих питань, пов’язаних із самопізнанням, основами біоетики, розумінням свого місця в суспільстві та аспектами підготовки до сімейного життя.

Читайте також:

Якщо ви зацікавлені у навчанні, ви можете знайти детальну інформацію про програму «Основи сім’ї» на сайті https://osnovy.online/

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Маргарита Стралківська

Журналістка стрічки новин. Студентка 3-го курсу журналістики в Українському гуманітарному інституті.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Дорогий читачу, дякуємо, що ви з нами

Запрошуємо стати частиною спільного майбутнього та приєднатися до друзів “Слово про Слово” – тих, кому не байдуже, чим наповнюється український інформаційний простір. Тих, хто дивиться на світ з християнської позиції. Підтримати проєкт

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!