УкраїнаХристиянські новини

В Україні планують створити реєстр осіб, що чинять домашнє насилля

Останнім часом в Україні зросла кількість скарг про домашнє насильство. Тому Міністерство внутрішніх справ України (МВС) у співпраці з Фондом ООН в галузі народонаселення (UNFPA) створять електронний відкритий реєстр осіб, що чинять домашнє насилля і мобільний додаток для людей, які постраждали від насильства в сім’ї.

Джерело: 34.ua та Telegramканали «МВС України» й «Верховна Рада».

У МВС мають намір впровадити засоби електронного контролю за людьми, які здійснюють домашнє насильство.

Тому МВС спільно з UNFPA здійснили масштабну інформаційну кампанію, системні навчання поліціянтів і допомогу щодо посилення можливостей мобільних груп з протидії домашньому насильству. При цьому буде створений електронний відкритий реєстр осіб, що чинять домашнє насилля.

Заступник міністра МВС України Катерина Павличенко зазначила, що зараз МВС спільно з UNFPA працює над розробкою та впровадженням цифрових складових в систему попередження і протидії домашньому насильству. Це − і універсальний онлайн-ресурс, і окремий мобільний додаток.

Вона підкреслила, що в умовах тих викликів, які сьогодні стоять перед нами, такі ініціативи необхідні.

Читайте також:

Нагадаємо, що електронні паспорти вже прирівняли до паперових. Президент України Володимир Зеленський підписав відповідний Закон.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Керівник медіасфери Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button