УкраїнаХристиянські новини

В Україні у школах вже викладають «Сексуальну освіту»

Міністерство освіти повідомила, що в школах вже викладають елементи «Сексуальної освіти». Повідомляє Кореспондент.net з посиланням на Радіо Свобода.
За совами Міносвіти, предмет «Сексуальна освіта» не включений в обов’язкову програму, але його елементи є частиною низки обов’язкових предметів і факультативів, зокрема в «Основи здоров’я», «Біологія», «Громадянська освіта», «Я – моє здоров’я – моє життя», «Захисти себе від ВІЛ / Школа проти СНІДу» та інших.
Наприклад, на уроках з «Основ здоров’я» в 6−7 класах розповідають про розвиток підлітків, ознаки, терміни й темпи статевого дозрівання, культуру проявів почуттів, як протидіяти тиску та інше.
У 8 класі розглядають питання щодо статі, гендерною ролі та стереотипи, стосунків між статями, статеве дозрівання, причин та наслідків ранніх статевих стосунків, підліткову вагітність, інфекції, які передаються статевим шляхом, відмови від небезпечних пропозицій, протидії сексуальному насильству.
А у 9 класі говорять про сімейні цінності, готовність до сімейного життя, фактори впливу на репродуктивне здоров’я, небезпеки ранніх статевих стосунків, школи майбутніх батьків, ВІЛ / СНІД.
Щодо уроків «Біології», то у 8 класі вивчають будову і функції репродуктивної системи людини, значення дотримання особистої гігієни, поняття про репродуктивне здоров’я, захворювання, що передаються статевим шляхом, та їх профілактика тощо. Також елементи сексуального виховання присутні в програмі з «Біології» й для 10 класу.
Нагадаємо, що у новій книзі «Підліткам про головне» дитячого видавництва «Абабагаламага», порушено питання щодо того, які чинники виникнення гомосексуальності. Проте ЛГБТ-спільнота організації…

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button