Протестанти

В Одесі церква провела своє перше хрещення у відкритому морі

5 грудня Одеська міжнародна асоціація провела своє перше хрещення на узбережжі Чорного моря. У відкритому морі охрестилося два чоловіка.

Джерело: blagovestie.today

Брат Фервент виріс у католицькому притулку. Він завжди знав про існування Бога і навіть намагався йому молитися, але ніколи не розумів і не вірив, що Бог його простить і врятує.

Брат Фервент провів багато років, ведучи багато воєн і вбиваючи багато людей. Біль провини підштовхував його до наркотиків, алкоголю та жінок. В один із найгірших моментів він звернувся до Бога, і Бог відповів, послав когось, щоб поділитися з ним любов’ю Христа. Пастор Калеб, пастор Стівен і брат Кевін з Одеської міжнародної асоціації поділилися з ним євангелією та правдивим прощенням, які можна знайти лише в Ісусі Христі. Святий Дух почав діяти в житті палкого брата, і він невдовзі покаявся і повірив в Ісуса Христа! «Тепер я вірю, що Ісус Христос простив мої гріхи!», − сказав він.

Коли брат Хіт покаявся, ніщо не могло перешкодити йому увійти у воду хрещення! Він заявив: «Я повинен це зробити, ніяка холодна вода мене не зупинить!».

Читайте також:

5 грудня він прийняв хрещення в Чорному морі. Церква зраділа, бо Бог зробив велике чудо в житті Фервента! Можливо, вас зацікавило ім’я «Fervent», яке є його новим позивним. Після того, як він був хрещений, церква вирішила, що доцільно дати йому нове ім’я, що відповідає його новому життю у Христі. Тому зараз його звати «Fervent 7».

Fervent — завзятий, палкий, пристрасний у слідуванні за Ісусом та Його місією!

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дивіться також
Close
Back to top button
Дорогий читачу, дякуємо, що ви з нами

Запрошуємо стати частиною спільного майбутнього та приєднатися до друзів “Слово про Слово” – тих, кому не байдуже, чим наповнюється український інформаційний простір. Тих, хто дивиться на світ з християнської позиції. Підтримати проєкт

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!