СвітХристиянські новини

Відновити законність: Відкритий лист християн Білорусі до влади

Зупинити насильство, відновити законність і провести нові президентські вибори в Білорусі − саме з такими вимогами звернулися християни усіх конфесій з різних регіонів Білорусі до представників державних органів влади. Повідомляє ІА Світогляд.

Автори звернення зазначають, що свідоме спотворення інформації про результати голосування на президентських виборах 9 серпня 2020 року, лжесвідчення в судах, дезінформація в ЗМІ, свідомо неправосудні рішення – це не тільки порушення законів Республіки Білорусь, а й тяжкий гріх.

«Не бреши, не свідчи неправдиво – це Божа заповідь», – підкреслюють вони.

Християни вважають, що застосування зброї силовими структурами Білорусі, яке призвело до загибелі мирних громадян, тортури й заподіяння тяжких тілесних ушкоджень перевели політичне протистояння в морально-етичну площину.

«Підтримувати незаконні дії влади аморально», – пишуть автори звернення.

Відкритого листа підписали 96 священники православних, католицьких, протестантських і греко-католицьких церков, а також понад 320 різних церковних служителів. Відкрите звернення християн підписали доцент Мінської духовної академії, монахи та монахині, іконописці, рабин юдейської месіанської громади.

Читайте також:

Можна детальніше прочитати текст Відкритого листа і список християн, які його підписали: 

https://docs.google.com/document/d/1_PkLlmQUVBZfEVO0xfpOqC-yr0T_q8QtHYRUq3iIpOU/edit#

Збір підписів триває. Щоб підписатися, треба перейти за посиланням:

https://forms.gle/jdHBP35LeJ2eBv8n6

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Одне повідомлення

  1. Дуже дивує і просто не зрозуміло: чому цю статтю редакція “Слова про Слово” прикрасила (долучила) не білоруським національно-історичним – біло-червоно-білим (як в ІА Світогляд – звідки вона, власне, і взята), а саме оцим – червоно-зеленим (з орнаментом) прапором?!
    Тобто тією – ще сталінсько-совдепівського походження – символікою колишньої БРСР, що її, як свою офіційну (“державну”), якраз і використовує сучасний – антинародний диктаторсько-терористичний режим Лукашенка?!
    Дуже хочу – з цього приводу – почути (прочитати) обґрунтовані пояснення редакції газети…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button