Медіа новиниХристиянські новини

УВАГА!!! Медіа-Конференція «Новомедіа» переноситься на 15-17 квітня через карантинні обмеження

У зв’язку із введенням карантинних обмежень у місті Києві до 9 квітня, організаційний комітет Християнської Медіа-Конференції ухвалив рішення щодо проведення заходу у місті 15, 16, 17 квітня. Повідомляє t.me/novomedia.

Раніше повідомлялося, що Асоціація «Новомедіа» та MEDIAllianceInternational організовують Християнську Медіа-Конференцію, які повинна була відбутися у Києві 8-10 квітня 2021 року.

Однак через карантинні обмеження у місті до 9 квітня, захід планують провести 15-17 квітня 2021 року.

Нагадаємо, що мета заходу – навчити й мати спілкування віруючих медійників різного профілю і спрямування.

За словами організаторів, Християнська Медіа-Конференція здобула репутацію якісного освітнього інтенсиву з максимальною кількістю практичних знань у контексті медіа служіння.

На заході для присутніх очікуються навчальні презентації, практичні майстер-класи, індивідуальні консультації спікерів, корисні контакти для співпраці з колегами, натхнення і нові ідеї.

Спікерами будуть журналісти й медіа-менеджери, які сповідують християнські принципи. Вони поділяться власним досвідом і практичними навичками, а також презентують нові інструменти медіауспіху.

Читайте також:

Виступатимуть такі промовці: Рон Харріс, Руслан Кухарчук, Кайл Гілберт, Анатолій Якобчук, Макс Сігуа, Інна Царук, Олександр Довбуш, Олександр Геніш, Олег Боков, Світлана Кучеренко.

До того ж спікери й учасники профільних обговорень можуть доповнюватися.

Деталі та реєстрація за посиланням:

https://novomedia.ua/news/khrystyianska-media-konferentsiia-2021/

УВАГА!!! Медіа-Конференція «Новомедіа» переноситься на 15-17 квітня через карантинні обмеження

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Керівник медіасфери Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button