Медіа новиниХристиянські новини

Три серії 2-го сезону християнського серіалу «Вибрані» вже доступні для перегляду російською мовою

На сайті BOGVIDEO.com доступні для перегляду російською мовою три серії 2-го сезону християнського серіалу «Вибрані». Відповідний сезон присвячений взаєминам учнів і розповідає про те, як проявляється повсякденний і вічний вплив Ісуса.

Джерело: Telegram-канал «Христианские фильмы».

Християнський серіал Вибрані з великим успіхом був прийнятий глядачами всього світу.

За словами режисера Далласа Дженкінса, головне, що намагалися зробити творці – показати життя Христа й утримати погляд глядачів на Ньому.

Відомо, що християнський серіал «Вибрані» вже сягнув 100 мільйонів переглядів. Цей показник став ще однією винятковою віхою для проєкту.

Компанія VidAngel наголосила, що 2-й сезон «Вібрані» присвячено створенню групи учнів Ісуса, а також росту опозиції до Ісуса, коли вони подорожуватимуть по Ізраїлю.

Три серії 2 сезону християнського серіалу можна переглянути російською мовою за посиланням: https://bogvideo.com/movies/izbrannye-2-sezon-1-grom/

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Керівник медіасфери Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button