Новини культуриХристиянські новини

Українська телерадіокомпанія нагороджена за щонедільну трансляцію богослужінь різних конфесій

На заході Novоmedia Awards 2020, яке присвячено церемонії нагородження журналістів та редакцій за актуалізацію християнських і сімейних цінностей, отримала диплом та статуетку Національна суспільна телерадіокомпанія України (НСТУ). Новомедія відзначила Суспільне за систематичну трансляцію недільних богослужінь церков різних конфесій.
Повідомляє пресслужба Новомедіа.
Цей захід відбувся 6 листопада у Києві. І у цьому році одними з лауреатами церемонії стали Телеканали UA:ПЕРШИЙ та UA:КУЛЬТУРА, які є структурними підрозділами НСТУ. Вони отримали диплом «За систематичний показ богослужінь різних християнських конфесій у недільному ефірі; за повагу до духовних потреб широкої глядацької аудиторії».
Майже відразу після початку карантинних обмежень для релігійних зібрань телеканали UA:ПЕРШИЙ та UA:КУЛЬТУРА у ранковому недільному ефірі почали щонедільні трансляції богослужінь з церков різних християнських конфесій. Вперше в історії українського TV відбулася традиція показу богослужінь.
Руслан Кухарчук, президент Асоціації журналістів «Новомедіа», вручив статуетку і диплом. Він підкреслив, що  вони завжди звертали особливу увагу на те, як Суспільне мовлення задовольняє інтересі багатомільйонної віруючої аудиторії. Він впевнений, що це важливе і знакове нововведення.
Також він висловив подяку телеканалам UA:ПЕРШИЙ та UA:КУЛЬТУРА за впровадження нової ефірної традиції.
На заході UA:СУСПІЛЬНЕ представляв виконавчий продюсер каналу UA:КУЛЬТУРА Лук’ян Галкін.
Читайте також:

Лук’ян зазначив, що Суспільне мовлення – це 25 регіональних телеканалів, а також радіо та цифрові платформи. Він підкреслив, що вони є великим медіахолдингом, і всі перераховані платформи долучалися до трансляції богослужінь.

«МИ РОЗУМІЄМО, ЩО У НАС Є ПРЯМИЙ ОБОВ’ЯЗОК ПЕРЕД СУСПІЛЬСТВОМ У ПЕРІОД ПАНДЕМІЇ – ДАТИ МОЖЛИВІСТЬ ВІРЯНАМ, ЯКІ НЕ МАЮТЬ ЗМОГИ ПІТИ ДО ЦЕРКВИ У ПЕРІОД КОРОНАВІРУСУ, ДОЛУЧИТИСЯ ДО ТРАНСЛЯЦІЇ БОГОСЛУЖІНЬ», – ЗАЯВИВ ГАЛКІН.

Він сказав, що попри фінансові труднощі, НСТУ виконує свій обов’язок перед суспільством та намагається задовольняти інформаційні потреби віруючої аудиторії.

«ВИСОКІ РЕЙТИНГОВІ ПОКАЗНИКИ, ЯКІ ОТРИМАЛИ ЦІ ТРАНСЛЯЦІЇ ДЛЯ НАС Є ЗНАКОМ ПОТРЕБИ СУСПІЛЬСТВА У ТОМУ, ЩО МИ РОБИМО. АДЖЕ МИ ПРАЦЮЄМО БЕЗПОСЕРЕДНЬО ДЛЯ СУСПІЛЬСТВА», – ЗАЗНАЧИВ ПРОДЮСЕР.

За словами керівництва НТСУ, ефірні богослужіння дають рейтинг вдвічі вищий за середній по каналу. А головне – це значний корисний моральний ефект на аудиторію. Тому традиція щонедільного ефіру богослужінь зберігатиметься і після того, як карантинні обмеження для церков будуть зняті.
 

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button