Новини суспільстваХристиянські новини

У Житомирській обласній раді відбувся перший робочий молитовний сніданок

28 липня у Житомирській обласній раді відбувся перший робочий Молитовний сніданок. Цей сніданок був присвячений Хрещенню Русі (День Хрещення Русі-України з 2008 року щороку відзначається 28 липня).

Джерело: Сторінка Ради Християнських Церков Житомира та Житомирської області

Головував Андрій Талько, пастор церкви «Джерело життя» Всеукраїнського союзу ЄХБ, голова Ради ХЦЖ.
Участь у заході взяли голова обласної ради Володимир Федоренко разом із заступниками Олегом Дзюбенко та Володимиром Ширмою, заступник голови ОДА Віктор Градовський, керівники районних рад, депутати обласної ради.

За традицією таких сніданків, почали з загальної молитви. Опісля капелан Андрій Ковальов зробив короткий екскурс в історію молитовних сніданків.

Капелан нагадав, що такі заходи – це не політика, бізнес чи навіть релігія, а насамперед вони стосуються цінностей, принципів, відносин. Наразі це чи не єдина платформа для співпраці різних, і навіть полярних політичних та інших сил.

Присутні по черзі читали історію з Євангелії, де Ісус Христос після Свого воскресіння зробив сніданок для Своїх учнів. Згадували, як прощення Господом апостола Петра, який Його зрадив, явило Божу любов, допомогло відновленню служіння Петра, а також стало прикладом для нас, як жити Божою любов’ю.

Також роздумували про те, що у апостолів, які були професійними рибалками, результат улову перед цим сніданком виявився нульовим. Але вони виконали те, що сказав їм зробити Христос, і впіймали 153 рибини. І нам всім варто не зважати лише на власний професіоналізм чи інші чинники, але першочергово звертатися до Господа в молитві і жити в послуху Слову Божому.

Маємо гарний приклад реакції учнів Ісуса, які не сконцентрувалися на впійманій рибі, не вирішили за допомогою Господа налагодити власний «бізнес», але заглибились у розповідь Христа про любов. Саме любов – до Бога та людей – потрібно і нам поставити головним акцентом у житті.

Після таких цікавих роздумів зазначили, що нам не вистачає духовних настанов, які допоможуть будувати не на піску, а на камені (Євангеліє від Матвія 7:24-27). І Рада Церков запропонувала свою духовну та молитовну підтримку. Присутні зізналися, що у них є багато запитань, на які вони сподіваються отримати відповіді, тому у таких сніданків є майбутнє.

Читайте також:

Завершився сніданок молитвами. Протопресвітер Олег Лучка, парафія Василія Великого УГКЦ, помолився за сесію Обласної ради, яка запланована на 29 липня, щоб Бог благословив мудрими рішеннями. Віталій Осипчук, єпископ церков «Перемога», молився за благословіння всіх, хто при владі, щоб їх рішення були богобоязні, на користь народу. Віталій Кривицький, єпископ Київсько-Житомирської дієцезії РКЦ, молився за Україну, за захист Божий (враховуючи стан війни, наступну хвилю пандемії). Наприкінці всі разом приєдналися до молитви «Отче наш».

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Дорогий читачу, дякуємо, що ви з нами

Запрошуємо стати частиною спільного майбутнього та приєднатися до друзів “Слово про Слово” – тих, кому не байдуже, чим наповнюється український інформаційний простір. Тих, хто дивиться на світ з християнської позиції. Підтримати проєкт

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!