РелігіяХристиянські новини

Розпочав роботу Міжнародний саміт з питань релігійної свободи у Вашингтоні

У Вашингтоні (столиця США) розпочав роботу перший Міжнародний саміт з питань релігійної свободи. «Мета зустрічі – підвищення обізнаності про важливість релігійної свободи у світі та побудова широкої коаліції, яка підтримуватиме цю свободу», − заявив Голова комітету з питань міжнародної справедливості та миру єпископату США єпископ Девід Дж. Маллой.

Джерело: risu.ua з посиланням на vaticannews.va

У саміті взяли участь вищі органи влади США та представники всіх релігій, присутніх у країні, включаючи американський єпископат.

За словами єпископа Маллоя, 83% жителів світу живуть у країнах, де зафіксовані акти ворожості до релігії, незалежно від того, уряди це чи товариства.

Він наголосив, що кожна країна повинна прагнути до кращого захисту релігійної свободи, оскільки це одне з основних прав людини.

Президент Комітету єпископату США з питань релігійної свободи кардинал Тімоті Долан буде серед доповідачів заходу. Його виступ на тему «Надія на майбутнє: громадянське суспільство та американський глобальний і багатосторонній провід» лунатиме 15 липня.

Схожі статті

Окрім цього, у Міжнародному саміті візьмуть участь люди, які зазнали релігійних переслідувань у своїх країнах.

Читайте також:

Йдеться, що виступи програми стосуватимуться захисту біженців, піднесення релігійного націоналізму та використання сучасних технологій у переслідуванні релігії.

Захід відбуватиметься як в режиму офлайн, так і онлайн.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Керівник медіасфери Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button