ПолітикаХристиянські новини

У Запорізькій області священик візьме участь у місцевих виборах

Володимир Сосуновський, майбутній кандидат на голову Кушугумської ОТГ (Запорізька область), отримав благословення від духовенства брати участь у виборах. В цій же громаді збирається балотуватися в депутати священик. Про це повідомляє Depo.Запоріжжя.
На сторінці у Facebook Голова селища Балабине Володимир Сосуновський заявив:

«Отримав Благословіння, на вибори голови Кушугумської ОТГ, від духовенства на чолі з керівником Запорізької обласної єпархії Української Православної церкви владикою Фотієм, та настоятелем Балабинської церкви Андрія Первозванного отцем Ігорем, із Ігорем Ганущаком ми йдемо в спільній команді на вибори які відбудуться 25 жовтня 2020 року!»

Щодо цієї ситуації єпископ Запорізький і Мелітопольський Православної церкви України Фотій дав коментар “Опорі”.
Сосуновський отримав благословення у єпископа Фотія на вибори голови Кушугумської об’єднаної територіальної громади. У спільній, за словами Сосуновського, команді з ним на вибори йде настоятель Балабинської церкви Андрія Первозванного отець Ігор.

Як уточнив у своєму коментарі єпископ Фотій, настоятель Балабинської церкви буде балотуватися у депутати.

«Отець Ігор погодився йти депутатом до об’єднаної територіальної громади, оскільки вони з паном Володимиром Сосуновським давно знайомі, у них дружні стосунки, тому вони йдуть разом. На це було дано благословення», – зазначив отець Фотій.

При цьому єпископ Запорізький і Мелітопольський підкреслив, що церква не підтримує якусь окрему політичну силу, благословення та підтримку отримали люди, який Фотій знає особисто.
https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=3394078330699003&id=100002906074993
[sc name=”futerblock” ]

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Дорогий читачу, дякуємо, що ви з нами

Запрошуємо стати частиною спільного майбутнього та приєднатися до друзів “Слово про Слово” – тих, кому не байдуже, чим наповнюється український інформаційний простір. Тих, хто дивиться на світ з християнської позиції. Підтримати проєкт

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!