Християнські новини

У Львові відбувся перший молитовний сніданок

Сьогодні, 23 травня, у дворику Львівської копальні кави відбувся перший Молитовний сніданок. Його організували з ініціативи Церков міста та з нагоди Року сім’ї. У події взяли участь представники духовенства, влади, громадських організацій, галузі культури, медицини й освіти.
Про історію молитовних сніданків та їх актуальність розповів Координатор Національних молитовних сніданків України Павло Унгурян: “Започаткував молитовні сніданки Ісус, коли запросив кількох Своїх друзів приєднатися до Нього за трапезою на березі Тиверіадського озера. Під час цього сніданку Він показав великодушність Бога через багатий улов риби у нерибному місці; любов – через спілкування з Петром, який перед тим зрікся Його; а також виключну важливість загальних зустрічей, під час яких можна разом розділити їжу, спілкуватися та молитися.

Молитовний сніданок
У Львові відбувся перший молитовний сніданок
Проведення подібних заходів надзвичайно важливе, адже дає змогу об’єднатися людям, які в реальному житті можливо один одному руки не подадуть. Молитовний сніданок збирає різних навколо імені Ісуса Христа, навколо духовних цінностей. Сьогодні це єдині цінності насправді, на яких ще можна зшити нашу країну, наше суспільство, яке дуже розділене по багатьох параметрах”.

Більше про молитовні сніданки:

Також Унгурян розповів про парламентську законотворчу діяльність та як саме допомагають ранкові молитви у роботі: “Ми з колегами активно працюємо в питаннях просування християнських, сімейних цінностей. Ми приймаємо багато важливих рішень за які несемо відповідальність. Ось чому потрібно вивчати слово Боже, щоб мати мудрість у тому, який вибір ми робимо кожної митті”.

Джерело: Команда Павла Унгуряна

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button