Сім'яХристиянські новини

У Києві пройде фото-виставка «Всі разом #ЗАнародження»

6 березня, напередодні Жіночого свята весни, у Києві відкриється фотовиставка «Всі разом #ЗАнародження!»

Організатори запрошують киян та гостей міста на відкриття, яке пройде 6 березня о 12:00 у приміщенні Київської міської державної адміністрації (2-й поверх, праворуч від Колонної зали).

Фотопроект «Всі разом #ЗАнародження» організований спільно Міжнародним публічним Рухом «ЗАнародження» та Громадською організацією «Всі разом».

Мета заходу — привернути увагу багатьох людей до питання того, що важливо для кожної жінки відчути стан материнства, що кожна дитина важлива, що кожна зачата людина має право на життя, що кожен з нас може проявити свій талант та геніальність, лише увійшовши в цей світ.

Керівники проекту: Яна Нєтікова, Сєрж Гудман, Руслан Кухарчук.

Триватиме виставка з 6 по 12 березня.

Джерело: Собор

[sc name=”futerblock” ]
Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Дорогий читачу, дякуємо, що ви з нами

Запрошуємо стати частиною спільного майбутнього та приєднатися до друзів “Слово про Слово” – тих, кому не байдуже, чим наповнюється український інформаційний простір. Тих, хто дивиться на світ з християнської позиції. Підтримати проєкт

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!