Домашня » Новини » ГО “Всі разом” провели зустріч з депутатами Верховної Ради України

ГО “Всі разом” провели зустріч з депутатами Верховної Ради України

0
Поширень
Pinterest WhatsApp

9 та 10 жовтня відбулися зустрічі резидентів Кабінету експертів руху “Всі разом!” з депутатами Верховної Ради України. У зустрічах взяли участь Руслан Кухарчук – голова руху “Всі разом!”, Елеонора Дібрівна – юрист руху “Всі разом!” і Віталій Виноградов – член правління руху “Всі разом!”.

Під час зустрічі презентували Кабінет експертів. У бесіді із Василем Моканом, який є Головою підкомітету з питань національно-патріотичного виховання, наголосили, що підготовка до подружнього життя і відповідального батьківства має стати ключовим приорітетом державної молодіжної політики. А також йщдлся про сімейну політику, яка повинна бути приорітетним напрямком державної політики.

Під час спілкування із народним депутатом Неллі Яковлєвою, заступницею Голови комітету з прав людини, говорили про те, що  захист прав батьків, матерів та дітей є на порядку денному діяльності українського парламенту. Нагадали гасла всеукраїнського сімейного руху “Права людини – права родини”.

Нагадаємо, Кабінет експертів – формація лідерів, управлінців і галузевих експертів, які генерують нові ідеї і реалізують найкращі рішення для державних трансформацій і суспільних перетворень. Це формат для інтелектуальних комунікації, обміну досвідом і напрацювання проектів і рішень.

Джерело: Всі разом

Приєднатися до нас у Facebook  Twiter   Instagram

Підтримайте розвиток сайту "Слово про Слово"

Slovoproslovo.info – Газета “Слово про Слово є неприбутковим проєктом і працює коштом пожертв.

 Ми прагнемо забезпечити якісну незалежну християнську журналістику, якій ви можете довіряти. Але на те, що ми робимо, потрібно багато важкої праці, часу та грошей.

 Просимо вас фінансово підтримати розвиток та діяльність цього інформаційного християнського ресурсу.

Попередня Стаття

Християни Сирії під прицілом. Турецьке вторгнення загрожує населенню

Наступна Стаття

Хороший парубок – це не професія, або думки про прес-марафон Президента

Без коментарів

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *