Християнські новини

ГО "Всі разом" провели зустріч з депутатами Верховної Ради України

9 та 10 жовтня відбулися зустрічі резидентів Кабінету експертів руху “Всі разом!” з депутатами Верховної Ради України. У зустрічах взяли участь Руслан Кухарчук – голова руху “Всі разом!”, Елеонора Дібрівна – юрист руху “Всі разом!” і Віталій Виноградов – член правління руху “Всі разом!”.
Під час зустрічі презентували Кабінет експертів. У бесіді із Василем Моканом, який є Головою підкомітету з питань національно-патріотичного виховання, наголосили, що підготовка до подружнього життя і відповідального батьківства має стати ключовим приорітетом державної молодіжної політики. А також йщдлся про сімейну політику, яка повинна бути приорітетним напрямком державної політики.

Під час спілкування із народним депутатом Неллі Яковлєвою, заступницею Голови комітету з прав людини, говорили про те, що  захист прав батьків, матерів та дітей є на порядку денному діяльності українського парламенту. Нагадали гасла всеукраїнського сімейного руху “Права людини – права родини”.
Нагадаємо, Кабінет експертів – формація лідерів, управлінців і галузевих експертів, які генерують нові ідеї і реалізують найкращі рішення для державних трансформацій і суспільних перетворень. Це формат для інтелектуальних комунікації, обміну досвідом і напрацювання проектів і рішень.

Джерело: Всі разом

[sc name=”futerblock” ]
Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button